PHDSTUDIES

Eğitim Araştırmaları 5 {phdstudies-doctor-of-education:plural} Bul

Bir Eğitim Doktoru, eğitim alanındaki bir alana odaklanan araştırma tabanlı bir doktora derecesidir. Çoğu akademisyenin bu tür bir programa girmek için yüksek lisans derecesi olması gerekir. Bir Eğitim Doktoru, tam zamanlı öğrencileri tamamlamak için üç yıl sürebilir.

Eğitim Araştırmalarında Eğitim Doktoru Nedir? Öğrencilerin, eğitim pratiği ve politika reformu için yeni fikirlerin ortaya çıkması için birden fazla akademik ilkenin nasıl analiz edileceğini öğrenmelerine yardımcı olacak bir eğitim programıdır. Bazı programlar belirli bir alana odaklanabilir, ancak diğerleri ekonomi, sanat, tarih, biyoloji ve psikolojiyi kapsayabilir. Bu araştırmaya dayalı program sırasında sunulan kesin kurslar okuldan okula değişebilir. Birçok müfredat, kültür ve toplumun eğitim üzerindeki etkisini, uygulamalı veri analizine giriş, eğitim politikası tarihi ve program değerlendirmesindeki temelleri içermektedir.

Bu derece, öğrencileri eğitim reformunda en iyi düşünür olmaya hazırlar. Katılımcılar analiz, eleştirel düşünme ve problem çözme becerilerini geliştirebilirler. Bu yetenekler, öğrencileri daha çekici adaylar haline getirirken, aynı zamanda daha düşünceli arkadaşlar, akıl hocaları ve önemli diğerlerine de yardımcı olabilir.

Bir Doktor Eğitimi için evrensel bir maliyet yoktur. Bazı okullar kampüs konumu nedeniyle daha fazla ücret alabilir ve diğerleri bu programı programa dayandırabilir. Başvuru sahipleri okullarla iletişime geçerek potansiyel maliyet hakkında daha iyi bir fikir edinebilirler.

Eğitimde Bir Doktor Eğitimini Tamamlamak Araştırma, öğrencileri çeşitli kariyerlere hazırlayabilir. Birçok mezun, eğitim araştırmacıları ve politika yapıcılar olmaya devam ediyor, ancak bazıları farklı bir kariyer yoluna gidebilir. Örneğin, akademisyenler, profesörler, öğretmenler, müdürler, yöneticiler veya denetçiler olmak için devam edebilir. Mezunların tümü, deneyimlerine ve eğitimlerine dayanan farklı fırsatlara sahip olabilir.

Çeşitli ülkelerdeki üniversitelerde bir Eğitim Doktoru programı bulabilirsin. Bazı okullar, eğitim almayı kolaylaştırmak için çevrimiçi programlar sunmaktadır. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

5 Sonuçlar Eğitim Araştırmaları Filter

Eğitim Doktoru

University of Technology Sydney
Doktor Eğitim
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

Eğitim Doktoru, uygulama alanlarının bazı yönlerini araştırmak isteyen uygulayıcı ve profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Adaylar, UTS : Education'da ...

Devamını oku

Eğitimde Eşitlik ve Yenilik resmi doktora programı

Universidade da Coruña
Doktor Eğitim
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
3 yıl
Ispanyolca
Kampüs

Eğitimde Eşitlik ve Yenilik doktora programı A Coruña, Cantabria, Oviedo, Santiago de Compostela ve Vigo (Koordinasyon Üniversitesi) Üniversiteleri tarafından teşvik edilir. B ...

Devamını oku

Doktor, ikili ödül programı

National Institute of Education, Nanyang Technological University
Doktor Eğitim
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Doktor Ödülü Programı, mesleki uzmanlıklarını ve eğitimlerini genişletmek, araştırma, değerlendirme ve uygulama becerileri geliştirmek isteyen profesyoneller için tasarlanmışt ...

Devamını oku

Eğitim Doktora - Eğitim Liderliği

Universidad Ana G. Méndez – Recinto de Gurabo
Doktor Eğitim
Oca 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
3 yıl
Ispanyolca
Kampüs

Eğitimde Liderlik uzmanlığı ile Eğitim Doktora Programı, yaratıcı liderlik için stratejilerin, zihinsel alışkanlıkların ve değerlerin geliştirilmesini destekleyen organizasyon ...

Devamını oku

Ed.D.

Instituto Para La Calidad De La Educacion
Doktor Eğitim
Mar 2020
<
Tam zamanlı
<
6 dönem
Ispanyolca
Kampüs

Eğitimde Doktora, araştırmaya dayalı akademik çalışmalardan oluşmaktadır. Amacı, bilgiyi en üst düzeyde geliştirmektir.

Devamını oku