Doktoraprogramlari.com

En iyi {phdstudies-doctor-of-education:plural} içinde Eğitim Uygulaması in Lima Peru

Eğitim Doktoru derecesi, eğitim profesyonellerinin uzmanlık alanlarındaki bilgilerini geliştirmelerini sağlar. Mezunlar, eğitim veya yurttaşlık kurumlarında akademide, yönetimde veya politika yapımında rol almak için hazırlanabilir.

Eğitim pratiği, genellikle tamamlanması yaklaşık sekiz ay süren bir tür akademik programdır. Eğitimcilerin, sınıf için yeni beceriler ve öğretim yöntemleri öğrenmelerine yardımcı olmayı amaçlayan bir çalışma programıdır.

Peru özellikle başkent Lima İspanyolca kursları (kez sen are orada), atılmak için iyi ve ucuz bir yerdir. Peru sahil, orman ve dağlık gibi farklı yaşam alanları olan bir farklı iklim ile Güney Amerika'nın en büyük üçüncü ülkedir. Üst düzey üniversite Lima Pontificia CFR Cluj del Perú.

Lima Peru'nun başkenti ve iyi bir kurumsal hedef olduğu için popüler. Lima Bu nedenle gelişen bir otel iş vardır. Öğrencilerin iş dünyasında iyi rekabet hazırlanıyor adanmış, Universidad de Lima ve Universidad Nacional Mayor de San Marcos gibi Lima akılda üniversitelerde bu vardır tutulması.

Top {phdstudies-doctor-of-education:singular} içinde Eğitim Uygulaması in Lima Peru'da

1 Sonuçlar Eğitim Uygulaması, Lima Filter

Ed.D.

Instituto Para La Calidad De La Educacion
Kampüs Tam zamanlı 6 dönem Mart 2020 Peru Lima

Eğitimde Doktora, araştırmaya dayalı akademik çalışmalardan oluşmaktadır. Amacı, bilgiyi en üst düzeyde geliştirmektir.