Doktora Dönüşüm Araştırmaları (Online Program)

Genel

Program açıklaması

Dönüşümcü Araştırmalar Doktora

Transformatif Araştırmalar'daki doktora programının amacı, öncü konuları, burs, yaratıcılık ve kendi kendine sorgulamayı birleştiren yenilikçi yollarla keşfetmeyi taahhüt eden düşünce liderleri geliştirmektir.

Program, öğrencileri tutkuyla beslenen araştırma konularını takip etmeye teşvik eder ve yayın yoluyla bilimsel söylem katılımını destekler. Akademik araştırmayı, kişisel ve toplumsal dönüşüme fırsat olarak, akademik derinlik, titizlik ve hayal gücü içinde dönüştürücü süreçleri temel alır.

Program Hakkında

Dönüştürücü Araştırmalar programına katılanlar:

  • Seçilen bir soruşturma alanına özgün disiplinlerarası bir araştırma katkısı yapın

  • Bir öğrenci topluluğu bağlamında sorgulamayı yaratıcı ve dönüştürücü bir süreç olarak devreye sokun

  • Gerçek dünyadaki problemlere araştırma uygulayın, teoriyi uygulamaya geçirin.

Transformative Studies programı çevrimiçi formatta sunulmaktadır. Öğrenciler CIIS sanal sınıfının çevrimiçi ortamında CIIS ve Bay Area'da beş ila yedi günlük ikamet yoğunluğu için yılda iki kez öğretim üyeleri ve diğer öğrencilerle buluşurlar.

Son Güncelleme Mar 2020

Keystone bursu

Sunduğumuz burs seçeneklerini keşfedin

Okul Hakkında

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California.

California Institute of Integral Studies (CIIS) is an innovative, forward-thinking university based in San Francisco, California. Daha Az