Doktora Eğitimde

Genel

Kurumun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla bilgi edinin

Program açıklaması

Eğitimde Hızlandırılmış Ethereal Doktora

Eğitimde Yüksek Lisans Derecenizi zaten kazandınız mı? Eğitimde yüksek ücretli bir kariyere ilerlemek istiyorsanız, özgeçmişinizde bu dereceye sahip olmanız gerekir. Ancak bu, orada durmanız gerektiği anlamına gelmez.

Okullar ve şirketler, eğitim profesyonellerinin en büyük iki işverenidir. Her yıl Yüksek Lisans Derecesi sahiplerinden binlerce iş başvurusu alırlar. Eğitim alanında çok sayıda harika iş olmasına rağmen, daha da fazla insan bu işlere başvuruyor. Bunların hepsi de Yüksek Lisans Derecesine sahip kişilerdir.

Diğer iş başvurusu yapanların arasından sıyrılmak istiyorsanız, Eğitim Doktoru olmalısınız. Eğitim Ustaları kadar çok Eğitim Doktoru yoktur. Yani, özgeçmişinizde Eğitim Doktoru Derecesi olan bir işverene gelirseniz, başvurunuz öncelikli hale gelecektir.

Eğitim Doktoru olduğunuzda, bir okulu, üniversiteyi veya tüm bir okul bölgesini yönetme kimlik bilgilerine sahip olduğunuz anlamına gelir. Tabii ki, bir öğretmen veya profesör olarak biraz iş deneyimi kazanmanız gerekecek. Ama merdiveni tırmanırken, bir gün kendinizi bir Üniversite Dekanı veya Okul Müdürü rolünde bulabilirsiniz.

American International Theism University , öğrencileri 12 ay gibi kısa bir sürede Eğitim Doktorları olmaya eğiten gelişmiş ve hızlandırılmış bir derece programı sunmaktadır. Zaten Eğitimde Yüksek Lisans Dereceniz varsa, eğitiminizin neredeyse sonuna yaklaştınız. Sadece biraz daha devam et, farkına bile varmadan doktor olacaksın.

Tüm kurslarımız ve derecelerimiz Uluslararası Okullar, Kolejler ve Üniversiteler için Akreditasyon Servisi tarafından akredite edilmiştir. Dünyadaki birçok eğitim kurumu bu organizasyona aşinadır. ASIC akreditasyonuna sahip bir Doktora Derecesi, mezuniyet sonrası eğitimde iş başvurusunda bulunurken çok değerli olacaktır.

Almanız gereken kurslar şunları içerir: Amerikan Eğitim Tarihi, Öğrenme Teorileri, Küreselleşme ve Eğitim, Eğitimde Teknoloji, Uzaktan Eğitimin Temelleri, Eğitim Liderliği, Eğitimde Araştırma Yöntemleri, Eğitimde İnsan Kaynakları ve Özel Eğitimde Sorunlar.

Bu kursları tamamladığınızda, eğitimde herhangi bir liderlik pozisyonunun üstesinden gelmek için gereken tüm değerli araçlara sahip olacaksınız. Okulların ve şirketlerin insanların uygulamalarında görmek istediği şey budur. İşverenlere bu becerilere sahip olduğunuzu kanıtlarsanız, sizi hemen işe almak isteyeceklerdir.

American International Theism University , internet üzerinden uygun fiyatlı Doktora Derecesi programları sunan dünyadaki birkaç akredite üniversiteden biridir. Sadece bu değil, aynı zamanda hızlandırılmış derece programlarıdır. Bu, Doktora Derecenizi 24 ay yerine 12 ayda kazanmak istiyorsanız, o zaman yapabilirsiniz. Sadece üniversitemizde tam zamanlı çevrimiçi öğrenci olmanızı gerektirir.

Ödenebilirlik, bu kadar çok öğrencinin American International Theism University Doktora Derecesini sürdürmeyi seçmesinin bir başka itici faktörüdür. Tüm doktora programı için öğrenim oranı 7,350 $ 'dır.

Çoğu üniversitenin Doktora dereceleri için 30.000 ila 100.000 ABD Doları talep ettiğini düşündüğünüzde, burada gerçek bir pazarlık yapıyorsunuz. En iyi yanı, derecelerimizin akredite olması, bu nedenle daha pahalı üniversitelerden alınan diğer doktora dereceleri kadar değere sahip olmalarıdır.

142862_pexels-photo-3762806.jpeg

Zorunlu Sınıflar

 • EDUD 810 - Amerikan Eğitim Tarihi
 • EDUD 870 - Küreselleşme ve Eğitim
 • EDUD 895 - Öğrenme Kuramları
 • EDUD 920 - Eğitimde Teknoloji
 • EDUD 930 - Uzaktan Eğitimin Temelleri
 • EDUD 950 - Eğitimde Araştırma Yöntemleri
 • EDUD 960 - Eğitimde İnsan Kaynakları
 • EDUD 971 - Özel Eğitimde Sorunlar
 • EDUD 973 - Eğitim Liderliği
 • EDUD 979 - Eğitim Hukuku ve Etik
 • EDUD 1000 - Lisansüstü Proje / Tez

Dersin Bilgileri

AITU, öğrencileri bakanlıkta bakanlar, profesyoneller veya meslekten olmayan kişiler olarak dini mesleklere hazırlayan eğitim programları sunmaktadır. Dini olmayan programlarımız arasında danışmanlık, teizm, eğitim, işletme yönetimi, müzik, güzel sanatlar, medya iletişimi veya sosyal hizmet yer alır.

 • Derece Süresi: 3 yıla kadar
 • Önkoşullar: Eğitimde Yüksek Lisans Derecesi veya ilgili bir alan.
 • Öğrenim: 7,350 $
 • Kurs Tamamlama Süreleri: Her kurs için 6-15 hafta
Son Güncelleme Kas 2020

Okul Hakkında

AITU offers only educational programs that prepare students for religious vocations as ministers, professionals, or laypersons in ministry, counseling, theism, education, administration, music, fine a ... Devamını oku

AITU offers only educational programs that prepare students for religious vocations as ministers, professionals, or laypersons in ministry, counseling, theism, education, administration, music, fine arts, media communications, or social work. Daha Az