Doktora Okulu Araştırma Programı

Genel

Program açıklaması

Wrocław'daki Eugeniusz Geppert Sanat ve Tasarım Akademisi Doktora Okulu, önemli sanatsal başarılara ve yüksek araştırma potansiyeline sahip insanları eğiten bir sanat ve araştırma birimidir. Doktora programı 6 yarıyıl sürer ve ileri düzeyde bilgi ve beceri kazanmalarını sağlar. Doktora almak için bir hazırlıktır. güzel sanatlar disiplini ve sanatın korunmasında sanat alanında yüksek lisans derecesi.

Doktora Okulu, dört fakülteden birinde çalışma imkanı bulunan 3 yıllık (6 yarıyıl) disiplinlerarası bir araştırma programı sunar. Olağanüstü yetenek ve önemli sanatsal başarı gösteren Yüksek Lisans Derecesi mezunlarına yöneliktir. Program hem AB hem de AB vatandaşı olmayanlar için ücretsizdir. Akademi her doktora için aylık bir burs sunmaktadır. Öğrenci.

  • Süre: 3 yıl (6 yarıyıl)
  • Öğrenim ücreti: ücretsiz
  • Öğretim yılı başında: 1 Ekim
  • İletişim: studyinenglish@asp.wroc.pl

Doktora okulundaki teorik dersler sadece İngilizce olarak verilmektedir.

Okulun katılımcıları, eğitimin ilk döneminde ayda 2 104 PLN, ardından olumlu bir ara değerlendirme yaptıktan sonra PLN 3 242 miktarında burs alacaktır.

Tüm yabancı mezuniyet diplomalarına, bir apostil Diploması, transkript ve Polonyaca ya da İngilizce dışındaki bir dilde verilen sertifikalar eşlik etmeli ve Lehçe yeminli tercüman tarafından Polonya diline çevrilmelidir.

Son Güncelleme Kas 2019

Okul Hakkında

The Academy provides instruction at four Faculties: Painting and Sculpture, Ceramics and Glass, Graphics and Media Art, and Interior Architecture and Design, to about 1 000 students. The students can ... Devamını oku

The Academy provides instruction at four Faculties: Painting and Sculpture, Ceramics and Glass, Graphics and Media Art, and Interior Architecture and Design, to about 1 000 students. The students can select one of the six majors: painting, sculpture, graphics, design, interior architecture and media art on full-time five-year MFA or part-time two-tier BFA and MFA courses. Daha Az