Doktora Siber Güvenlik Yönetiminde

Genel

Kurumun internet sitesinden bu program hakkında daha fazla bilgi edinin

Program açıklaması

144539_Picture6.png
Nova Southeastern Üniversitesi Bilgisayar ve Mühendislik Fakültesi Siber Güvenlik Yönetiminde Felsefe Doktoru (Doktora), en az 67 kredi gerektirmektedir. Eşsiz biçimi, profesyonellere mevcut konumlarında çalışmaya devam ederken lisansüstü çalışmaya devam etme fırsatı sunmak için geleneksel ve çevrimiçi öğretimi birleştirir. Siber güvenlik yönetimi yüksek lisans doktora programı, akademik, eyalet ve yerel devlet kurumlarının yanı sıra işletme ve endüstri alanlarında akademik dünyadaki kilit pozisyonlara mezun olan kapsamlı, çok disiplinli bir araştırma programıdır. Müfredat, bilgi güvenliği / siber güvenlik yönetimi çalışmalarına kapsamlı bir yaklaşım sağlamak için teknik olarak yoğun ve yönetim odaklı güvenlik kurslarını birleştirir. Her öğrenci yedi temel ders, iki doktora araştırma kursu ve doktora araştırma tezini tamamlamak zorundadır.

Program Formatı

Üniversite doktora sunar. kampüs içi ve çevrimiçi etkinlikler içeren programlar. Yüz yüze kampüs içi oturumlar Çarşamba ile Cuma günleri arasında Fort Lauderdale / Davie Kampüsü'nde bir kez yapılır. Öğrenciler, planladıkları tüm derslere katılmakla yükümlüdürler. Oturumlar arasında, öğrenciler ders ödevleri ve araştırmalar üzerinde çalışırlar ve fakülte ile ve diğer öğrencilerle sık sık etkileşimi kolaylaştıran çevrimiçi aktivitelere katılırlar.

126778_126721_masters-home.jpg

Öğrenme Çıktıları

Doktora mezunu. Siber Güvenlik Yönetiminde şunları yapabilecekler:

 1. ileri bilgi ve siber güvenlik alanı hakkında daha derin bir anlayış edin;
 2. siber güvenlik yönetimi araştırma konularında profesyonel ve etik iletişim kurmak;
 3. bilgi güvenliği / siber güvenlik ile ilgili bilimsel literatürü tanımlamak, analiz etmek ve sentezlemek; ve
 4. araştırma / burs yoluyla yeni bilgi üretmek ve bilgi güvenliği / siber güvenlik yönetimi alanına özgün bir katkı yapan yazılı bir belge üretmek için gerekli teknik ve entelektüel becerileri göstererek bu bilgiyi başkalarına yaymak.

Kabul

Doktora Siber Güvenlik Yönetimi, bilgi güvenliği konusunda tecrübeli kişiler için tasarlanmıştır. Başarılı olan adaylar, siber güvenlik yönetimi alanında yüksek lisans derecesine (veya yakın ilişkili dereceye kadar) bilgi güvenliği temelleriyle ilgili bazı kurslarla katılacaklardır. Ek olarak, öğrenciler bilgi güvenliği konusunda profesyonel deneyime sahip olmalı ve bilgi güvenliği alanlarında güçlü araştırma potansiyeline sahip olmalıdır.

Giriş rekabetçidir; Sonuç olarak, asgari gereklilikleri karşılayan adayların kabul edilme garantisi yoktur. Formül, kıstas veya puanlama yoktur, kolej başvuru sahiplerini niteliksel ve niceliksel olarak değerlendirir ve performansa, kişisel niteliklere ve başarı potansiyeli kanıtlarına dayanarak seçimler yapar. Gelecekteki öğrencileri muazzam bir profesyonel bakış açısıyla tanımlamaya çalışıyoruz. Kabul sürecimiz hem mesleki hem de akademik başarılarınızı dikkate almaktadır. Kabul kararları yuvarlanma esasına göre verilir.

Kabul şartları

 1. Bölgesel olarak akredite bir kurumdan ve uygun bir ana daldan en az 3.25 not ortalaması ile kazanılmış bir yüksek lisans derecesi. (bireysel programlar altındaki programa özel giriş şartlarına bakınız).
 2. Online başvuru ve iade edilmeyen 50 $.
 3. Deneme.
 4. Katıldığı her kurumdan mühürlü resmi transkript.
 5. Akademik ve / veya mesleki yeteneklerinizi tanıyan ve entelektüel yeteneklerinizi, olgunluğunuzu ve motivasyonunuzu değerlendirebilen üç kişiden üç tavsiye mektubu. Profesörünüzün önerileri tercih edilir. Aile üyelerinden, arkadaşlardan, araştırmaya dayalı doktora konusunda tecrübeli olmayanlardan veya başvuruda bulunduğunuz programda başarılı olmak için akademik potansiyelinizi değerlendiremeyenlerden gelen öneriler kabul edilemez. Çevrimiçi başvurunuzu göndermenizin ardından tavsiye mektupları elektronik ortamda talep edilir ve gönderilir.
 6. Akademik geçmişinizi ve mesleki deneyiminizi kısa bir şekilde açıklayan bir özgeçmiş / özgeçmiş (CV).
 7. İngilizce dilinde yeterlilik. (Doktora öğrencilerinden çok sayıda makale ve tez yazmaları beklenir. Dilbilgisel hatalar, imla hataları ve fikirleri açık bir şekilde ifade etmeyen yazılar, bir öğrencinin notlarını ve derecesini tamamlamayı etkiler. Dilbilgisi hataları veya diğer yazım problemleri ile ilgili yardım: Kolej programlarının herhangi birine başvurmadan önce doğru ve net bir şekilde yazamayan adaylardan düzeltici yardım almaları istenir.)

Üniversite, başvuruyu desteklemek için ek belgeler talep edebilir. Ayrıca, başvuru sahipleri, uygulamalarını güçlendirmek için standartlaştırılmış test puanları veya ek belgeler sunabilir.

Müfredat

Program en az 67 kredi saat gerektirir. Her öğrenci yedi temel ders, en az iki doktora araştırma kursu ve doktora araştırma tezini tamamlamak zorundadır. Dersler, araştırma ve tez kayıtları aşağıda listelenmiştir:

Zorunlu Dersler (her biri beş kredi)

 • ISEC 700 Siber Güvenlik Yönetiminde Araştırma Semineri
 • ISEC 740 Güvenli Sistem Analizi ve Tasarımı
 • ISEC 750 Bilgi Koruma
 • ISEC 765 Bilgi Güvenliği Risk Yönetimi
 • ISEC 775 Bilgi Gizliliği
 • RESD 700 Araştırma Yöntemleri
 • Aşağıdaki kurslardan birini seçin:
  • DISS 720 İnsan-Bilgisayar Etkileşimi
  • DISS 735 Bilgi Yönetimi

Araştırma ve Tez Kayıtları

Her öğrenciden iki doktora araştırma kursu, ISEC 885 tamamlamaları gerekecektir. Bu yönlendirilmiş çalışma kursları, öğrencinin bir fakülte danışmanının desteğiyle uygulanabilir bir araştırma konusu tanımlamasını ve öğrencinin resmi adaylığına yol açacak ön araştırmalar yapmasını sağlayacaktır.

 • ISEC 885: Bilgi Güvencesi Doktora Araştırması (her biri 4 kredi)

Öğrenciler, 24 kredilik tez kayıtlarını, ISEC 901'in üç kaydını tamamlamalıdırlar. 24 kredilik tez çalışmasını tamamlamayan öğrenciler, tez tamamlanana kadar ISEC 920 Devam Eden Tezleri için kayıt yaptıracaklardır.

 • ISEC 901 Doktora Tezi (8 kredi)
 • ISEC 920 Devam Eden Tez Çalışması (4 kredi)
Son Güncelleme Kas 2020

Okul Hakkında

NSU's College of Computing and Engineering supports niche specializations and enjoys a stellar national reputation.

NSU's College of Computing and Engineering supports niche specializations and enjoys a stellar national reputation. Daha Az