Filter
Doktora
İspanya Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Araştır Yarı zamanlı Doktoralar içinde Çevre Mühendisliği İspanya'da 2019

Doktora kazanç bir adet iki şey başarmak gerekir. Birincisi iyice belirli bir konu anlamak gerekir. İkinci olarak, bir kapsamlı bu konu hakkında bilgi gerekir.

yaratıcı çözümler tasarlama ve çevrenin korunması zevk Bireyler çevre mühendisliğinde bir akademik program takip etmek isteyebilirsiniz. Çevre mühendisleri şirketlerin çevre düzenlemelerine uymak yardımcı olur ve aynı zamanda kirli ekosistemleri geri yardımcı olabilir.

Resmi olarak İspanya, İspanya Krallığı, egemen bir devlet ve Avrupa Birliği üyesi bir devlettir. Bu güneybatı Avrupa'da İber Yarımadası'nda yer almaktadır. İspanyol üniversitelerin kendi derece erişimi düzenleyen ve akademik ücretleri düzeltmek. Ayrıca resmi olmayan yüksek lisans düzeyinde eğitim olabilir. Başkent Madrid muhtemelen herhangi bir Avrupa kenti kişi başına düşen bar en fazla sayıda ve çok aktif bir gece hayatı vardır.

Yarı zamanlı PhD Programı içinde Çevre Mühendisliği İspanya'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Çevre Mühendisliği, İspanya

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
Universidad de La Laguna

Sunulan program, bilimsel ve teknolojik kaygıları olan bir öğrenciye kuşkusuz ilgi uyandıran 4 araştırma çizgisi sunan bu anlamda katkıda bulunuyor: Endüstri Mühendisliği ... [+]

Kanarya Adaları'nın ekonomik ve sosyal gelişimi için temel amaçlardan biri, mühendislik ve yeni teknolojilerle ilgili alanlarda araştırma ve eğitimin teşvik edilmesidir. Amaç, ekonomik gelişmeyi destekleyen ve bilgiye dayalı bir üretim modeline doğru kaymayı kolaylaştıran bilimsel ve teknolojik bir sistemi pekiştirmektir.

Sunulan program, bilimsel ve teknolojik kaygıları olan bir öğrenciye kuşkusuz ilgi uyandıran 4 araştırma çizgisi sunan bu anlamda katkıda bulunuyor: Endüstri Mühendisliği, elektronik teknoloji ve iletişim; Sistem mühendisliği ve otomasyon; Bilgisayar sistemleri ve bilgi işlem ve Dünya-Atmosfer sisteminin gözlenmesi ve modellenmesi. Tüm hatlar, doktora öğrencisi için eğitim kalitesini garanti eden önemli bir uluslararası projeksiyon ile konsolide araştırma ekipleri tarafından desteklenmektedir.... [-]

İspanya Santa Cruz de Tenerife
Eylül 2019
Ingilizce,Ispanyolca
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku