PHDSTUDIES

Çince 2 PhD'ler Karşılaştır

Genellikle bir öğrencinin başarabileceği en yüksek eğitim düzeyi olan bir Doktora veya Doktora derecesi, bazı insanların bir yüksek lisans programından sonra uğradığı bir derstir. Genellikle yoğun bir araştırma ve incelemeden sonra kapsamlı bir tez veya tezi gerektirir ve elde edilmesi üç ila altı yıl alır.

Çince'de doktora nedir? Buna benzer derecede gelişmiş bir derece kazandığınızda, belirli bir Çin konsantrasyonunda ayrıntılı araştırma yapılır. Bu yüksek lisans programına katılan öğrenciler genellikle sözdizimi ve telaffuz gibi dilin inceliklerini inceler. Araştırmalar ayrıca tipik olarak, klasikten çağdaşlığa kadar geniş bir yelpazede, tarih, sanat veya Çin kültürüne ilişkin diğer alanlara odaklanan bazı derlemeler içeren ayrıntılı bir incelemeyi içerir.

Daha yüksek akademik kimlik bilgilerine ek olarak, bu türden programa katılan çoğu katılımcı ayrıca zamanı etkili şekilde yönetmeyi, sorunları yenilikçi çözümler bulmayı ve sözlü ve yazılı olarak hem iletişim kurmayı öğrenir. Bu beceriler, mesleki veya başka herhangi bir yaşam alanına uygulanabilir.

Çince'de bir doktora, ülke, okul ve programın uzunluğuna bağlı olarak fiyatlarda dalgalanabilir. Bu tür bir çalışmayla ilgili maliyetleri tam olarak anlamak için, potansiyel ilgi okullarıyla iletişime geçin ve doğrudan kabul ve öğrenim ile ilgili bilgi alın.

Çinliler'de doktora yapmış birinin takip edebileceği birçok kariyer yolu vardır. Birçok öğrenci, tercüman veya çevirmen olarak çalışmaya devam etmektedir. Diğerleri orta öğretmen, üniversite profesörü veya araştırma asistanı olmakla birlikte bazıları Çinli öğrencilere İngilizce öğretir. Hükümet pozisyonlarını politika analistleri veya uluslararası ilişkiler danışmanları olarak gören kimileri var.

Bu özel alanda doktora programları dünyadaki birçok kurum tarafından sunulmaktadır. Bazı üniversiteler, program esnekliği gerektirenler için çok uygun olduğunu kanıtlayabilen kampüs dışı çalışma izni verir. Daha fazla bilgi edinmek için, aşağıda programınızı arayın ve doğrudan başvuru formunu doldurarak seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

2 Sonuçlar Çince Filter

Çince Doktora

香港嶺南大學
Doktora
<
Tam zamanlı
<
30&nbsp;-&nbsp;72 aylar
Ingilizce
Kampüs

Lingnan şimdi çeşitli alanlarda araştırma yapmak isteyen adaylar için Çince doktora programları sunmaktadır.

Devamını oku

Çin ve İç Asya Araştırmalarında Araştırma Dereceleri (MPhil / PhD)

SOAS University of London
Yüksek Lisans
Doktora
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Kampüs

Bölüm, çok çeşitli kültürel ve dilsel konularda araştırma ve tez yoluyla MPhil ve Doktora derecelerini denetleyebilir. Amaçlı araştırma öğrencileri, seçtikleri konu başlıkları ...

Devamını oku