close

Filtreler

Sonuçları Göster

Öğrenme Sistemleri 2 PhD'ler Karşılaştır

Bir yüksek lisans programını tamamladıktan sonra, akademisyenler eğitimlerini bir Felsefe Doktoru aracılığıyla geliştirebilirler. Doktora, çoğu üniversitede mevcut olan en yüksek diplomadır ve genellikle üç veya daha fazla yıl kazanır. Öğrenme Sistemlerinde Doktora Nedir? Öğrenmeyi teşvik etmek için eğitimde kullanılan farklı alanlara odaklanarak bilimsel araştırmay… Devamını oku

Bir yüksek lisans programını tamamladıktan sonra, akademisyenler eğitimlerini bir Felsefe Doktoru aracılığıyla geliştirebilirler. Doktora, çoğu üniversitede mevcut olan en yüksek diplomadır ve genellikle üç veya daha fazla yıl kazanır.

Öğrenme Sistemlerinde Doktora Nedir? Öğrenmeyi teşvik etmek için eğitimde kullanılan farklı alanlara odaklanarak bilimsel araştırmayı teşvik eden bir doktora programıdır. Bazı programlar, araştırma kültürü içinde bilginin nasıl üretildiğine bakabilir. Öğrenciler, eğitim ile ilgili politik, sosyal ve kültürel bağlamlar hakkında daha fazla bilgi edinebilirler. Bazı dersler, bilişin öğrenmeyle nasıl ilişkili olduğuna odaklanabilir. Diğer kurslar, liderlik ve politika yapmanın eğitimi nasıl etkileyebileceğine bakmak için tasarlanmıştır. Kullanılan müfredat her üniversitede farklıdır, ancak çoğu ders, tartışma, proje ve tez içerir.

Bu eğitimin en büyük yararlarından biri, profesyonellerin işyerinde mükemmelleşmesine yardımcı olabilecek yaşam boyu öğrenmeyi desteklemesidir. Diğer faydalar arasında iletişim ve liderlik gibi önemli becerilerin geliştirilmesi yer alır. Bütün bu yeni yetenekler, çok yönlü bireyler oluşturmak için birlikte çalışır.

Doktora maliyeti her ülkede ve hatta aynı ülke içindeki farklı üniversitelerde farklı olabilir. Evrensel öğrenim sistemi olmadığından, başvuru sahipleri bir teklif almak için doğrudan bir okula başvurmalıdır.

Öğrenim Sistemlerinde doktora derecesi alan öğrenciler, eğitim alanında bir kariyere başlamak isteyebilirler. Elbette, bu eğitim çeşitli kariyerlere yol açabilir. Bazı mezunlar okul yöneticileri, politika yapıcılar, profesörler, erken eğitim öğretmenleri, teknoloji entegrasyonu uzmanları, öğretim tasarımcıları, eğitim teknolojisi danışmanları ve müfredat koordinatörleri olmaya devam ediyor. Mevcut olasılıklar, mezunların diğer akademik ve istihdam tarihlerine bağlı olacaktır.

Doktora programına kayıt olmaya hazır mısınız? Dünyanın dört bir yanındaki okullar bu eğitimi çevrimiçi ve kampüste sunuyor. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Florida Christian University
Orlando, Amerika Birleşik Devletleri

Eğitim alan kişilerdeki doktora, bugünün okullarında ve sınıflarında anlamlı değişiklikler yapmak için gerekli bilgi ve becerilere sahiptir. Program, öğrencileri günümüz eğiti ... +

Eğitim alan kişilerdeki doktora, bugünün okullarında ve sınıflarında anlamlı değişiklikler yapmak için gerekli bilgi ve becerilere sahiptir. Program, öğrencileri günümüz eğitim sistemine yönlendiren en popüler teorileri ve felsefeleri tanıtırken, mevcut en iyi uygulama stratejilerini ve kaynaklarını kullanarak mevcut sorunları çözmenin yollarını inceler. -
Doktora
Tam zamanlı
Portuguese (Brazil)
Kampüs
University College of Southeast Norway
Drammen, Norveç +7 Daha fazla

USN anaokulu ve okul pedagojik kaynaklar ve öğrenme süreçlerinde Araştırma eğitimi alanında doktora sunmaktadır. Program sonbahar 2012 akredite edilmiştir.

USN anaokulu ve okul pedagojik kaynaklar ve öğrenme süreçlerinde Araştırma eğitimi alanında doktora sunmaktadır. Program sonbahar 2012 akredite edilmiştir. -
Doktora
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın