close

Filtreler

Sonuçları Göster

Örgüt Yönetimi PhD Dereceleri Karşılaştır

Yüksek lisansını tamamladıktan sonra, birçok öğrenci çalışma dünyasına girmeyi seçer. Ancak diğerleri, kendi alanlarında olabilecekleri her şeyi öğrenmek için çalışmaya devam etmeyi tercih ediyorlar. Çalışmanın birçok alanında bir doktora tezatının kazanılması mümkündür. Örgütsel Yönetimde Doktora Nedir? Bu çalışma alanı, bir işletmeyi yönetmenin daha… Devamını oku

Yüksek lisansını tamamladıktan sonra, birçok öğrenci çalışma dünyasına girmeyi seçer. Ancak diğerleri, kendi alanlarında olabilecekleri her şeyi öğrenmek için çalışmaya devam etmeyi tercih ediyorlar. Çalışmanın birçok alanında bir doktora tezatının kazanılması mümkündür.

Örgütsel Yönetimde Doktora Nedir? Bu çalışma alanı, bir işletmeyi yönetmenin daha örgütsel yönlerinin bazılarında uzmanlaşan büyük yönetim alanının bir alt kategorisidir. Bunlar genellikle lojistik, tedarik zincirleri, proje yönetimi veya analitiği içerir. Bu uzmanlık çalışmalarına ek olarak, organizasyonel yönetim, öğrencileri genel olarak operasyon yönetimi hakkında da bilgilendirir.

Örgüt yönetiminde doktora programı sırasında geliştirilen beceriler en büyük faydalar arasındadır. Çoğu öğrenci organizasyon yetenekleri, iletişim, eleştirel düşünme, iş operasyonları ve liderlik konularında uzmanlaşır. Tüm bu beceriler daha yüksek maaş kazanmayı ve daha ileri pozisyonlara girmeyi mümkün kılabilir.

Doktora programına kayıt olma maliyeti oldukça değişmektedir. Kayıt yaptırmadan önce, bunun için ne yapması gerektiğine dair güçlü bir anlayışa sahip olmalısınız. Seçtiğiniz okulun, programın ve eğitim ülkesinin öğrenimi nasıl etkilediğini araştırmalısınız.

Örgütsel Yönetimde Doktora ile elde edilebilen pozisyonlar genellikle ileri düzeydeki görevleri günlük olarak yerine getirmeye ve operasyonel süreçlerin doğru bir şekilde tamamlanmasını sağlamaya odaklanır. Bu işler genellikle tedarik zinciri analisti, lojistik yöneticisi, insan kaynakları yöneticisi ve hesap yöneticisi içerir. Şirketin verimliliğini artıran herhangi bir pozisyon ve karmaşık iş süreçlerinin yönetimi bu doktora ile girilebilir.

Eğitiminize iş alanında devam etmeye hazırsanız, ilk adım bir program bulmaktır. Benzersiz ihtiyaçlarınız var, bu yüzden sizin için en iyi derece seçeneklerini bulmaya odaklanmalısınız. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
Ashridge Executive Education
Londra, Birleşik Krallık

Program oldukça standart araç seti sunan yerine felsefi bir yaklaşım getiriyor. Bu sizin örtük ve açık varsayımları ve uygulama için olanlar varsayımların etkileri keşfetmek i ... +

Program oldukça standart araç seti sunan yerine felsefi bir yaklaşım getiriyor. Bu sizin örtük ve açık varsayımları ve uygulama için olanlar varsayımların etkileri keşfetmek için size meydan. -
Doktora
Yarı zamanlı
4 - 5 yıl
Ingilizce
Kampüs