Filter
Doktora
İsviçre Effretikon Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Effretikon İsviçre'de İş Hayatı / Ticaret PhD Programları İncele 2019

Doktora kazanç bir adet iki şey başarmak gerekir. Birincisi iyice belirli bir konu anlamak gerekir. İkinci olarak, bir kapsamlı bu konu hakkında bilgi gerekir.

İsviçre, resmen İsviçre Konfederasyonu, federal yetkililerin merkezi olarak Bern, 26 kantondan oluşan federal bir parlamenter cumhuriyettir. İsviçre 'ın bağımsızlığı ve tarafsızlığı uzun büyük Avrupalı ​​güçler tarafından onur olmuştur. İsviçre düşük işsizlik ile huzurlu, müreffeh ve istikrarlı modern bir piyasa ekonomisidir.

Effretikon İsviçre'de İş Hayatı / Ticaret PhD Programları Bugün Başlayın 2019

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar İş Hayatı / Ticaret, Effretikon

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
Alfred Nobel Open Business School

YENİ doktora kursumuzu (Doktora) 29 Mart 2019 tarihli son kayıt tarihinden itibaren başlatıyoruz. Alfred Nobel Open Business School İsviçre, Polonya devlet üniversiteleri ... [+]

29 Mart 2019 tarihli son başvuru tarihinden itibaren YENİ doktora dersimizi (Doktora) başlatıyoruz.

Alfred Nobel Open Business School İsviçre, 6 eyaleti kapsayan doktora dersini Polonya devlet üniversiteleri ile yakın bir ortaklıkla yürütmektedir. Öğrenme ve tez savunma dilleri İngilizce ve Almancadır ve kurs Polonya'da 3 günlük bir seminer ve Viyana'da ANOBS tarafından düzenlenen her dönemde 1 seminerden ANOBS .

6 yarıyıl doktora dersi, değerlendirme ve mezuniyetin toplam maliyeti 37.000 Euro'dur ve bunlardan ilk 30 başvuruya ANOBS tarafından yüzde 20 ödenek ANOBS .

Doktora kursumuz ve derecemiz hakkında bilgilendirici materyal

Yüksek lisans derecelerine sahip olan ve kayıt son tarihinden başlayarak, Felsefe Doktoru (Doktora) olmak üzere, dünyanın dört bir yanında değerli ve onaylanmış yeni kurulan doktora kursuna başvurmakla ilgilenen herkes için: 29 Mart 2019,... [-]

İsviçre Effretikon
Açık Kayıt
Yarı zamanlı
6 dönem
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
İngilizce Devamını oku