Doktoraprogramlari.com

İsviçre'de Ticaret Doktora Programları Araştır 2019

Doktora özellikle "felsefe doktoru " derecesi adlı bir doktora vardır. Doktora sahipleri (onlar felsefe kendi lisans yaptı sürece!) Filozoflar olmak zorunda değildir, çünkü bu yanıltıcıdır. Bu Doktora alıcıları düşünce deneyleri, sorunlar hakkında nedenle, meşgul ve sofistike yollarla sorunları çözmek mümkün, dedi.

İsviçre (Almanca: Schweiz, Fransızca: Suisse, İtalyanca: Schweiz, Reto Romanca:. Svizra İsviçre Cenevre'de IHEID Lozan'da EPFL, Lozan Üniversitesi ve St Gallen Üniversitesi, Zürih ETH gibi dünyanın ünlü yükseköğretimdeki bazı vardır. Unutmayın, o t ya, Fransızca, Almanca veya İtalyanca, daha önce bir dil kursu için gitmek konuşmak 'in çok daha iyi yüzden eğer, yerel dilde konuşmak'.

İsviçre'de Ticaret Top PhD'ler 2019

2 Sonuçlar Ticaret, İsviçre Filter

Iş literatürde doktora

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
e-Öğrenme Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 yıl Açık Kayıt İsviçre Zürich + 1 daha

İş Edebiyat İnceleme doktora dahil çeşitli konular İş edebiyatının gelişimi yanı sıra sunum için kullanılan kurallar yanı sıra araçların anlaşılması etrafında döner

Doktora Doktora programı

Alfred Nobel Open Business School
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Yarı zamanlı 6 dönem Açık Kayıt İsviçre Effretikon

YENİ doktora kursumuzu (Doktora) 29 Mart 2019 tarihli son kayıt tarihinden itibaren başlatıyoruz. Alfred Nobel Open Business School İsviçre, Polonya devlet üniversiteleriyle yakın bir ortaklıkla 6 dönemi kapsayan doktora dersini yürütüyor. Öğrenme ve tez savunma dilleri İngilizce ve Almancadır ve kurs Polonya'da 3 günlük bir seminer ve Viyana'da ANOBS tarafından düzenlenen her dönemde 1 seminerden ANOBS . 6 yarıyıl doktora dersi, değerlendirme ve mezuniyetin toplam maliyeti 37.000 Euro'dur ve bunlardan ilk 30 başvuruya ANOBS tarafından yüzde 20 ödenek ANOBS .