close

Filtreler

Sonuçları Göster

İş Analizi 2 Doktora Programları Karşılaştır

Yüksek lisans eğitiminden sonra eğitimlerine devam etmek isteyen akademisyenler, bir Doktora felsefesini takip etmeyi tercih edebilirler. Çoğu üniversitede, doktora en yüksek akademik ödüldür ve tamamlanması üç yıl veya daha uzun sürebilir. İş Analitiğinde Doktora Nedir? İş analitiği, gelecekteki iş planlamasında perspektif ve anlayış kazanmak için geçmiş iş performa… Devamını oku

Yüksek lisans eğitiminden sonra eğitimlerine devam etmek isteyen akademisyenler, bir Doktora felsefesini takip etmeyi tercih edebilirler. Çoğu üniversitede, doktora en yüksek akademik ödüldür ve tamamlanması üç yıl veya daha uzun sürebilir.

İş Analitiğinde Doktora Nedir? İş analitiği, gelecekteki iş planlamasında perspektif ve anlayış kazanmak için geçmiş iş performansının incelenmesidir. Dersler, katılımcıların iş modellerini ve organizasyonlarını analiz etmelerine yardımcı olmak için araştırma teknikleri ve büyük veri yorumlarına odaklanabilir. Bu programda yer alan kesin dersler, tedarik zinciri analizi, veri yapıları, yapısal eşitlik modellemesi, sağlık sistemleri mühendisliği ve çok değişkenli istatistiksel analizleri içerebilir. Birçok üniversite doktora programına tezler, dersler ve tartışmalar içermektedir.

Araştırmaya dayalı bu eğitim, katılımcılara eleştirel düşünme, araştırma ve öz disiplin becerilerini bileştirme fırsatı verir. Bu yetenekler sadece başarılı bir mesleki yaşam için bir temel oluşturmaz, aynı zamanda mezunların kişisel hayatlarında akıllı iş ve finansal hareketler yapmalarına yardımcı olabilir.

Bir doktora programının maliyeti, okula, program süresine, derslere ve öğretim yöntemlerine bağlı olabilir. Çok fazla değişken olduğu için, eğitim oldukça farklı olabilir. Bir tahminde bulunmak isteyen adaylar üniversitelerle iletişime geçmelidir.

İş Analitiğinde ne tür bir kariyer yapabilir? Diğer eğitim ve öğrencilerin eski istihdamı gibi kariyer fırsatlarını etkileyebilecek bazı değişkenler vardır. Bazı mezunlar tedarik zinciri yöneticileri, yönetim analistleri, araştırma analistleri, veri bilimcileri, üretim operasyonları yöneticileri, proje uzmanları, pazar araştırması analistleri, profesörler, araştırmacılar ve büyük veri analitiği uzmanları olmaya devam edebilir.

İş Analitiğinde bir doktora nerelere başvurabilirsiniz? Dünyadaki birçok okulda çevrimiçi ve kampüs içi programlar var. Daha fazla başvuruda bulunmak veya daha fazla bilgi almak için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçim formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
The Hong Kong University of Science and Technology
Hong Kong

Dijital çağda, yenilikçi teknolojilerde yapılan ilerlemeleri takiben, veri işleme eşi görülmemiş bir hızda büyüyor. Veriye dayalı dünya, şirketler ve işletmeler için tüm sektö ... +

Dijital çağda, yenilikçi teknolojilerde yapılan ilerlemeleri takiben, veri işleme eşi görülmemiş bir hızda büyüyor. Veriye dayalı dünya, şirketler ve işletmeler için tüm sektörler için muazzam olanaklar ve fırsatlar sunar çünkü işlerine değer yaratmak için veri bilgilerinden faydalanabilirler. Dijital devrimin yıkıcı bir sonucu olarak veri bilimi ve analitik, bilgisayar bilimi, istatistik ve matematik gibi birçok alanda bilgi ve beceri gerektiren, gelişmekte olan ve disiplinler arası bir alan haline geldi. -
Doktora
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Ingilizce
Eyl 2021
Kampüs
 
IMT School for Advanced Studies Lucca
Lucca , İtalya

Ekonomi, Ağlar ve İş Analitiği, sunulan dört alana özel İzlemeden biridir ve “Sistem Bilimi” Doktora Programı kapsamındadır.

Ekonomi, Ağlar ve İş Analitiği, sunulan dört alana özel İzlemeden biridir ve “Sistem Bilimi” Doktora Programı kapsamındadır. -
Doktora
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Ingilizce
Kas 2020
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın