PHDSTUDIES

İş Analizi Doktora Programları Karşılaştır

Yüksek lisans eğitiminden sonra eğitimlerine devam etmek isteyen akademisyenler, bir Doktora felsefesini takip etmeyi tercih edebilirler. Çoğu üniversitede, doktora en yüksek akademik ödüldür ve tamamlanması üç yıl veya daha uzun sürebilir.

İş Analitiğinde Doktora Nedir? İş analitiği, gelecekteki iş planlamasında perspektif ve anlayış kazanmak için geçmiş iş performansının incelenmesidir. Dersler, katılımcıların iş modellerini ve organizasyonlarını analiz etmelerine yardımcı olmak için araştırma teknikleri ve büyük veri yorumlarına odaklanabilir. Bu programda yer alan kesin dersler, tedarik zinciri analizi, veri yapıları, yapısal eşitlik modellemesi, sağlık sistemleri mühendisliği ve çok değişkenli istatistiksel analizleri içerebilir. Birçok üniversite doktora programına tezler, dersler ve tartışmalar içermektedir.

Araştırmaya dayalı bu eğitim, katılımcılara eleştirel düşünme, araştırma ve öz disiplin becerilerini bileştirme fırsatı verir. Bu yetenekler sadece başarılı bir mesleki yaşam için bir temel oluşturmaz, aynı zamanda mezunların kişisel hayatlarında akıllı iş ve finansal hareketler yapmalarına yardımcı olabilir.

Bir doktora programının maliyeti, okula, program süresine, derslere ve öğretim yöntemlerine bağlı olabilir. Çok fazla değişken olduğu için, eğitim oldukça farklı olabilir. Bir tahminde bulunmak isteyen adaylar üniversitelerle iletişime geçmelidir.

İş Analitiğinde ne tür bir kariyer yapabilir? Diğer eğitim ve öğrencilerin eski istihdamı gibi kariyer fırsatlarını etkileyebilecek bazı değişkenler vardır. Bazı mezunlar tedarik zinciri yöneticileri, yönetim analistleri, araştırma analistleri, veri bilimcileri, üretim operasyonları yöneticileri, proje uzmanları, pazar araştırması analistleri, profesörler, araştırmacılar ve büyük veri analitiği uzmanları olmaya devam edebilir.

İş Analitiğinde bir doktora nerelere başvurabilirsiniz? Dünyadaki birçok okulda çevrimiçi ve kampüs içi programlar var. Daha fazla başvuruda bulunmak veya daha fazla bilgi almak için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçim formunu doldurarak seçtiğiniz okulun doğrudan kabul bürosuna başvurun.

1 Sonuçlar İş Analizi Filter

Ekonomi, Ağlar ve İş Analitiği Doktora

IMT School for Advanced Studies Lucca
Doktora
Eki 2020
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Kampüs

Ekonomi, Ağlar ve İş Analitiği, sunulan dört alana özel İzlemeden biridir ve “Sistem Bilimi” Doktora Programı kapsamındadır.

Devamını oku