Filter
Doktora
Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in Johannesburg Güney Afrika'da İşletme Yönetimi PhD Programları Karşılaştır 2019

Doktora kazanç bir adet iki şey başarmak gerekir. Birincisi iyice belirli bir konu anlamak gerekir. İkinci olarak, bir kapsamlı bu konu hakkında bilgi gerekir.

İşletme yönetimi programı kurumsal ortamlarda organizasyonel yapının ve yönetim politikalarının ne kadar önemli olduğuna vurgu yapmaktadır. Pazarlama, insan kaynakları yönetimi, muhasebe ve kurumsal yapılanma işlenen dersler içerisindedir.

Resmi olarak Güney Afrika, Güney Afrika Cumhuriyeti, Afrika'nın güney ucunda yer alan bir ülkedir. Bu dokuz ile ayrılmıştır. Güney Afrika noktası kapalı sadece bir atlama değil, kültür, fauna ve flora ve tarih açısından zengin fantastik bir hedef kendisidir.

Johannesburg şehir Güney Afrika'da altın ve elmas en büyük kaynağıdır. Bu Güney Afrika Anayasa mahkemesi temelidir ve Gauteng Eyaleti en büyük ve en zengin şehridir. Bu Johannesburg Üniversitesi ev sahipliği yapmaktadır.

in Johannesburg Güney Afrika'da İşletme Yönetimi Doktoralar Bugün Başlayın 2019

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar İşletme Yönetimi, Johannesburg

Dereceler
Konum
Güney Afrika Cumhuriyeti
Johannesburg
Eğitim türü
Hız
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
University of Johannesburg

Öğrenci, İşletme Yönetimi ilkelerinin ustalaşması, yorumlanması, anlaşılması ve uygulanmasında bağımsız ve orijinal bilimsel çalışmalarla sonuçlanan uygulamalı yeterlilik ... [+]

Öğrenci, İşletme Yönetimi ilkelerinin ustalaşması, yorumlanması, anlaşılması ve uygulanmasında bağımsız ve orijinal bilimsel çalışmalarla sonuçlanan uygulamalı yeterlilikler ve pratik beceriler geliştirmelidir. Nitelikli öğrenciler, ilgili araştırma metodolojisinin uygulanmasında ve araştırma süreci ve bulgularının uygun yazılı ve sözlü iletişiminde yetkinlik gösterir. Bu tez, öğrencilerin araştırma alanına yansıtmalarını sağlayarak konu disipline ilişkin içgörü bilgisine karar verilmesine katkıda bulunacaktır.

Kabul şartları

NQF Seviye 8 veya 9'da İşletme Yönetimi Konusunda Master derecesine sahip olan bir öğrenci, bu kalifere kabul için başvurabilir. Bu Master Derecesi'nde ortalama% 65 oranında bir başarı elde edilmelidir. Yönetim Bilimleri Fakültesi Dekanı, öğrencinin akademik geçmişinin önerilen çalışmalar için yetersiz olduğu görüşünde, Doktora yeterlilik derecesine kabul edilmesini reddedebilir.... [-]

Güney Afrika Cumhuriyeti Johannesburg
Şubat 2020
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku