Filter
Doktora
Beyaz Rusya Minsk Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

in Minsk Beyaz Rusya'da Yönetim PhD Programları Hepsini İncele 2019/2020

Doktora felsefe Doktor için kısaltmasıdır. Bu derece, belirli bir alan veya konuda derin bir araştırma yapmış bir üst düzey öğrencisi araştırmacı teslim bir yüksek lisans programıdır.

Beyaz Rusya özellikle gelişmiş öğretim üyesi-öğrenci ilişkisi en iyi üniversite eğitim vermektedir. Eğitimin bu sistem sadece uluslararası öğrenciler ülkenin öğrenciler çekti ama değil. Ülkenin ülkedeki en iyi üniversite olarak Belarus üniversite ile 15 üniversite bulunmaktadır.

Minsk Belarus baş eğitim merkezidir. Bu büyük ulusal üniversitelerin oluşturan çok sayıda yüksek öğretim kurumları vardır. Her disiplin bölümünden yüksek öğrenim kurumlarında bu şehirde bulunabilir.

in Minsk Beyaz Rusya'da Yönetim Doktora Eğitimleri Bilgi İsteyin 2019/2020

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Yönetim, Minsk

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
International University

Uluslararası Ekonomik İlişkiler ve Yönetim Fakültesi Belarus ve yakın ülkelerdeki okul mezunları arasında çok popüler. ... [+]

Doktora İktisat ve Endüstriyel Yönetim

Uluslararası Ekonomik İlişkiler ve Yönetim Fakültesi 2006 yılında kuruldu. Şu anda, fakültede 759 tam zamanlı ders öğrenci ve 2.400 yazışma ders öğrenci bulunmaktadır.

Fakültemiz üç bölüm vardır:

Lojistik Bölümü İktisat Bölümü ve Yönetimi Uluslararası Ekonomi ve Finans Bölümü

Uluslararası Ekonomik İlişkiler ve Yönetim Fakültesi Belarus ve yakın ülkelerdeki okul mezunları arasında çok popüler. Onun dengeli ve iyice tasarlanmış öğretme süreçleri, müfredat ve yüksek nitelikli akademik personeli tarafından teslim ders Üniversitesi'nin olumlu imajına katkıda bulunur. Tam zamanlı ve yarı zamanlı ders programlarında sunulan dal vardır:... [-]

Beyaz Rusya Minsk
Eylül 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku