Doktoraprogramlari.com

Çek Cumhuriyeti'nde İşletmecilik Çalışmaları Doktora Programları Karşılaştır 2019

En popüler doktora Felsefe veya Doktora Doktor Doktora dereceleri ve diğer eğitim doktora alanın ortak bilgi tabanı eklemek yeni planlar başlatmak için yüksek lisans öğrencisi hazırlamak. Ph.Ds ve sahipleri için adaylar genellikle profesör ve araştırmacı olarak meslek aramak, ama çok da hayırsever, kamu ve özel sektörde farklı rollere devam.

İşletme eğitimi, öğrencilerin bir işletmeyi nasıl idare edeceklerini öğrenecekleri bir programdır. Reklam, pazarlama, para yönetimi, iletişim, yönetim, işletme plan yazımı ve işe alım ve eğitim gibi konular işlenmektedir.

Çek Cumhuriyeti, Orta Avrupa'da denize kıyısı olmayan bir ülkedir. Ülkenin doğu ve Polonya için güneyden kuzeye, Slovakya için batı, Avusturya Almanya ile sınırlanmıştır. 1,3 milyon nüfuslu başkenti ve en büyük şehri, Prag olduğunu.

Çek Cumhuriyeti'nde İşletmecilik Çalışmaları En iyi Doktoralar 2019

3 Sonuçlar İşletmecilik Çalışmaları, Çek Cumhuriyeti Filter

Doktora İşletme Ekonomisi ve Yönetimi (İngilizce)

University of Economics Prague - Faculty of Business Administration
Kampüs Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 yıl Eylül 2019 Çek Cumhuriyeti Prague + 2 daha

İşletme Ekonomisi ve Yönetimi dalında doktora öğrencilerinin araştırma etkinlikleri, ekonomik organizasyonun yeni teorileri;

Ekonomi ve Yönetim Doktora

Brno University of Technology
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Eylül 2019 Çek Cumhuriyeti Brno

Doktora eğitimi, şirket yönetimi ve ekonomi alanında yüksek lisans derecesine sahip mezunlara, teorik bilgiyi derinleştiren yüksek eğitim seviyesini sağlar.

Doktora Ekonomi ve Yönetim

Technical University of Liberec
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 4 yıl Eylül 2019 Çek Cumhuriyeti Liberec + 1 daha

Bu program, kurumsal yönetim ve yönetim alanında uzman bir bilgi birikimine sahip olup, yenilikler ve yeni kurumsal finansman araçları açısından işletmelerin davranış ve yönetimine küresel bir ortamda odaklanmaktadır.