close

Filtreler

Sonuçları Göster

İbranice Doktora Programları Karşılaştır

Doktora, üniversite düzeyinde sunulan en yüksek derecedir. Bu derece, ileri düzey kursların ve bağımsız araştırmanın bir kombinasyonunu gerektirir. Mezunlar, seçtikleri alanda varolan bilgi birikimine katılma becerilerini gösterirler. Doktora İbranice nedir? Bu programlar, zamanla ve dilsel nüanslar üzerine ders vermeyi içerir. Öğrenciler genellikle Modern İbranice konuşabi… Devamını oku

Doktora, üniversite düzeyinde sunulan en yüksek derecedir. Bu derece, ileri düzey kursların ve bağımsız araştırmanın bir kombinasyonunu gerektirir. Mezunlar, seçtikleri alanda varolan bilgi birikimine katılma becerilerini gösterirler.

Doktora İbranice nedir? Bu programlar, zamanla ve dilsel nüanslar üzerine ders vermeyi içerir. Öğrenciler genellikle Modern İbranice konuşabilir ve okuyabilirler ve bu dilin önceki sürümlerinde geçmişe sahip olabilirler. İbranice olarak klasik ve çağdaş yazıları ve edebiyatı incelemekle birlikte bu dili tarihsel ve günümüzde kullanabilir veya çeviri yapabilirler.

İbranice bir doktora öğrencileri, artan anlama ve bilgi tutma kabiliyetleri de dahil olmak üzere ileri bir seviyede bir dil öğrenmenin yararlarına olacaktır. Mezunlar, canlanan dilin kültürü ve tarihi hakkında daha fazla bilgi edinmenin yanı sıra sözlü ve yazılı iletişim yeteneklerini de geliştirebilirler.

İbranice olarak doktora masrafı, programın süresine bağlı olarak değişir. Adaylar mezuniyet için ortalama süreyi araştırmalı ve bu süre zarfında öğrenim masraflarını hesaplamalıdırlar. Burs ve hibeler bir dil departmanı veya dil araştırmasını teşvik etmekte kararlı dış kuruluşlar aracılığıyla sağlanabilir.

Doktora derecesine sahip birçok mezun, İbranice dünyadaki üniversitelerde profesör olarak istihdam arayışı içindedir. Bazıları dini okullar gibi diğer bağlamlarda dil eğitmeni olarak uzmanlaşır. Çoğu ülkede İbrani'nin öğretildiği ve daha az kapsamlı bilgi ile öğretmenleri desteklemek için uzmanlara ihtiyaç duyduğu kurumlar bulunur. Konuşulan ve yazılı İbranicenin çevirmenlerine kültürel, diplomatik ve resmi görevlerde çalışmak için bir talep var.

Birçok üniversite İbranice olarak doktora tezi sunuyor. Öğrenciler, yakındaki üniversitelerin maliyetlerini ve kaynaklarını, diğer bölgelerdeki veya ülkelerdeki programlarla ve çevrimiçi çevrimiçi çalışma programlarıyla karşılaştırmalıdır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Spertus Institute
Chicago, Amerika Birleşik Devletleri

Spertus Institute İbranice Mektupları Doktoru (DHL), özellikle hahamlar olmak üzere hizmet içi Yahudi profesyoneller için tasarlanmıştır, ancak son derece yüksek tesis düzeyin ... +

Spertus Institute İbranice Mektupları Doktoru (DHL), özellikle hahamlar olmak üzere hizmet içi Yahudi profesyoneller için tasarlanmıştır, ancak son derece yüksek tesis düzeyinde klasik İbranice metinlere sahip eğitimcilerin ve toplumsal hizmet çalışanlarının da ilgisini çekebilir. Kariyer geliştirme, kariyer değişikliği ve kişisel eğitim arayanlara hizmet eder. -
Doktora
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Ingilizce
Eyl 2021
Kampüs
e-Öğrenme
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın