Filter
Doktora
İspanya Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Karşılaştır Yarı zamanlı PhD Dereceleri içinde İnşaat Mühendisliği İspanya'da 2019/2020

PhD derecesi alındığı kuruma ve bu kurumun bulunduğu ülkeye göre değişiklik gösterebilir. Birçok bilim adamı, akademik topluma katkıda bulunmak amacıyla yada alanlarına büyük bir ilgi duydukları için PhD derecesi almaktadırlar.  

İnşaat Mühendisliği doktora üniversite düzeyinde özel sektör hem de öğretim inşaat mühendisliği araştırma kariyer için hazırlar. Bu disiplinlerin herhangi alanınızı daraltmak için seçebilirsiniz; yapı malzemeleri ve mühendislik, jeoteknik ve jeo-çevre mühendisliği, çevre ve su kaynakları mühendisliği ya da kentsel altyapı sistemleri mühendisliği ve yönetimi.

İspanya (İspanyolca: España) Akdeniz'in batı ucunda Portekiz ile İber Yarımadası paylaşımı farklı bir ülkedir. İspanya onun dostu sakinleri ve rahat yaşam tarzı nedeniyle Avrupa'da egzotik bir ülke olarak kabul edilir. İspanya'da Üniversite dersleri için normal süresi 6 olan Tıp ve çift derece, hariç, 4 yıldır. Madrid ve Barcelona iyi mutfağı, canlı gece hayatı ve dünyaca ünlü folklor ve festivaller için dünya çapında şehirler bilinmektedir.

Yarı zamanlı PhD Programı içinde İnşaat Mühendisliği İspanya'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar İnşaat Mühendisliği, İspanya

Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:
Universidade da Coruña

İnşaat Mühendisliği Doktora Programı ETS tarafından düzenlenen İnşaat Mühendisliği, Matematiksel Yöntemler ve Temsil İnşaat Teknolojisi Kanallar ve Universidade da Coruña ... [+]

Tanıtım

program İnşaat Mühendisliğinde Doktora Bu ETS tarafından düzenlenen İnşaat Mühendisliği, Matematiksel Yöntemler ve Temsil İnşaat Teknolojisi Kanallar ve Universidade da Coruña'nın Limanları ve bölümlerin içeriyordu. 6 Ekim 2011 kararında, Üniversiteler Genel Sekreterliği tarafından mükemmellik yolunda söz verildi Kraliyet Kararnamesi, tabi aynı adı 1393/2007 programını değiştirir. USC'nin ETSICCP usta çalışmaları İnşaat Mühendisliği alanında öğretildiği Galiçya özerk topluluk üniversite sistemindeki tek merkezdir. İnşaat Mühendisliğinde mevcut doktora programı da Galiçya özerk topluluk üniversite sisteminde kendi alanında tektir.... [-]

İspanya A Coruña
Eylül 2019
Ispanyolca
Yarı zamanlı
3 - 5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku