İngilizce Çalışmaları 2 PhD Dereceleri Karşılaştır

Bir doktora öğrencinin bilgisini uzman seviyesine ilerleterek önceki eğitime dayanabilir. Programlar esnek olma eğilimindedir ve tamamlanması en az bir ila dört yıl sürebilir. Öğrenciler genellikle kendi kurslarını tasarlayarak kariyerlerini iş piyasasında başlatabilecek özel bir bilgi ile bu derece tamamlayabilirler. İngilizce Çalışmaları Doktora Nedir? Bu derece, önceki… Devamını oku

Bir doktora öğrencinin bilgisini uzman seviyesine ilerleterek önceki eğitime dayanabilir. Programlar esnek olma eğilimindedir ve tamamlanması en az bir ila dört yıl sürebilir. Öğrenciler genellikle kendi kurslarını tasarlayarak kariyerlerini iş piyasasında başlatabilecek özel bir bilgi ile bu derece tamamlayabilirler.

İngilizce Çalışmaları Doktora Nedir? Bu derece, önceki çalışmaların yapı taşlarını İngilizce olarak alır ve böylece öğrenciler bir konuda uzmanlaşabilirler. Bu konuyu geniş çaplı araştırmalarla geliştirmek için genellikle danışmanlar ve komitelerle birlikte çalışırlar. Uzmanlık örnekleri arasında dil ve edebiyat, kültürler arası çalışmalar, dil öğretimi veya medya bulunmaktadır. Öğrenciler ayrıca edebi eleştiri teknikleri geliştirmeyi ve konsantrasyonlarını bağlamsal bir şekilde anlamalarını öğrenebilirler. Üniversiteler genellikle diğer öğrencileri eğitimlerinin bir parçası olarak öğretmek için doktora adayı gerektirir.

Bu derece devam eden öğrenciler, kişisel veya profesyonel yaşamlarında kullanabilecekleri yeni beceriler öğrenmek için yeteneklerini geliştirebilirler. Yaygın olarak güçlendirilen yetkiler arasında iletişim, analiz ve yaratıcı problem çözme bulunmaktadır.

İngilizce Çalışmaları Doktora programının maliyeti üniversiteye bağlıdır. Bazı öğrenciler eğitimlerine ödeme yapmak için yardım alırlar. Aday öğrenciler, farklı üniversiteleri hedeflerine uygun bir program bulmak için araştırmaya teşvik edilmektedir.

Doktora mezunları çoğu zaman üniversite profesörleri veya yabancı öğretmenlere İngilizce öğretmek gibi diğer öğretmen rolleri olarak akademiye girerler. Edebiyat eleştirmeni, yazar, editör, editör asistanı, reklam metin yazarı, sözlükbilimci, tarihçi, yönetmen, halkla ilişkiler sorumlusu veya işletme yöneticisi gibi diğer alanlarda da çeşitli meslekler bulunmaktadır. Bu diğer kariyer yolları özel ve kamu sektörlerinde bulunabilir.

Dünya genelinde okullar İngilizce Çalışmaları konusunda doktora yapmaktadır. Daha fazla esneklik isteyen aday öğrenciler için çevrimiçi programlar mevcuttur. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
Selinus University of Science and Literature
Bologna, İtalya

Sanat Fakültesinden uzaktan öğrenme becerileri

Sanat Fakültesinden uzaktan öğrenme becerileri -
Doktora
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Ingilizce, Italyan
e-Öğrenme
 
Universidade da Coruña
A Coruña, İspanya

Program dilbilim için literatür ve kültürel çalışmalardan İngilizce çalışmaları dahilinde çeşitli alanlarda, araştırmacılar eğitiyor.

Program dilbilim için literatür ve kültürel çalışmalardan İngilizce çalışmaları dahilinde çeşitli alanlarda, araştırmacılar eğitiyor. -
Doktora
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 yıl
Ispanyolca
Kampüs