PHDSTUDIES

Ağlar 4 PhD Programları Karşılaştır

Doktora, birçok çalışma alanında sunulan terminal derecesidir ve bu nedenle, bilginler üzerine verilen en yüksek derecedir. Yüksek düzeyde bir taahhüt ve entelektüel titizlik gerektirir ve genellikle kariyer ve kişisel ilerlemenin önünü açar.

Ağlarda doktora nedir? Bu modern çalışma alanı teknoloji ve organizasyonlara odaklanmakta ve yaklaşım olarak multidisipliner olabilmektedir. Matematik, analitik, ekonomi ve bilgisayar bilimi gibi akademik odakları içerebilir. Sınıflar bilgisayar bilimi, istatistik, sosyal bilimler, veri analizi ve ekonomi içerebilir. Program, problem çözme ve şirket ve kurumlarla yakın işbirliğine odaklı ileri araştırmaları içerebilir.

Bu programın mezunları tipik olarak karmaşık verileri karmaşık bir şekilde analiz etme ve iş çevrelerinde değerli bir beceriye sahip olma becerisine sahiptir. Aynı zamanda eleştirel düşünceye girme ve zorlu sorunları tanımak ve çözme becerilerine sahip olma becerilerini geliştirebilirler.

Ağlarda Doktora programının maliyeti programdan programa değişecektir. Genel harcamaları etkileyebilecek faktörler, harç, kitap, gereç, burs ve eğitim ülkelerini içerebilir. Öğrenciler, masraflar hakkında daha fazla bilgi için her potansiyel okulla iletişime geçmeye teşvik edilir.

Bu programda doktorasını tamamladıktan sonra, mezunlar dünya çapında çeşitli yerlerde iş bulabilirler. Akademide profesörler, araştırmacılar, kütüphaneciler veya bölüm başkanları olarak devam edebilirler. Bilgisayar programcıları, veri analistleri, ekonomi araştırmacıları ve iş danışmanları olarak şirketler ile ödüllendirici kariyer bulabilirler. Mezunlar hükümet işlerinde trafik mühendisleri, BT analistleri ve bilgisayar mühendisleri olarak önemli roller üstlenmiştir.

Doğru programı seçmek için, ilgili taraflar ihtiyaçlarına en uygun üniversiteyi araştırmalıdır. Üniversitenin yerini ve mevcut çalışma alanlarını dikkate almak önemlidir. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

4 Sonuçlar Ağlar Filter

Ağ Mühendisliği Doktora (Ph.D.)

UAEU United Arab Emirates University
Doktora
Ağu 2021
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
4 yıl
28 Şub 2021
Ingilizce
Kampüs

Ağ Mühendisliği Doktora derecesi, öğrencilerin bağımsız, yüksek kaliteli araştırma ve akademik öğretime katılmalarını sağlar. Ağ Mühendisliği alanında araştırma odaklı lisansü ...

Devamını oku

Ekonomi, Ağlar ve İş Analitiği Doktora

IMT School for Advanced Studies Lucca
Doktora
Kas 2020
<
Tam zamanlı
<
3&nbsp;-&nbsp;4 yıl
Ingilizce
Kampüs

Ekonomi, Ağlar ve İş Analitiği, sunulan dört alana özel İzlemeden biridir ve “Sistem Bilimi” Doktora Programı kapsamındadır.

Devamını oku

Doctor of Philosophy (Ph.D) in information System and Networks

Selinus University of Science and Literature
Doktora
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Italyan
e-Öğrenme

The research thesis of this PhD programme should provide a basis for understanding, implementation and rational decision making on contemporary networking technologies. Analyz ...

Devamını oku

Ağ öğrenme teknolojisinde doktora

中央大學
Doktora
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs

Bilgisayar Bilimi ve Bilgi Mühendisliği Bölümü Öğrenim Bilim ve Teknoloji Laboratuvarı kapalı bükülmüş, Ağ Öğrenme Teknoloji Enstitüsü (NLT) 4 yıllık Üniversite Pursuit ilk aş ...

Devamını oku