PHDSTUDIES

Kumral Amerika Birleşik Devletleri Top PhD'ler 2020/2021

PhD, yada doktora derecesi, kendi akademik alanındaki tüm yeterlilikleri sağlamış olan ve bu alanda doktor ünvanına erişen akademisyene üniversite tarafından verilen bir doktorluk derecesidir.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Auburn University belki Auburn en tanınmış Üniversitesi. Asfalt Teknoloji, Ludwig Von Mises Enstitüsü ve Yarborough College Ulusal Merkezi bulunmaktadır.

kumral ABD'nde Doktora Dereceleri Araştır 2020/2021

Arama Sonucu Filter

Felsefe Doktoru (Doktora)

Auburn University School of Forestry and Wildlife Sciences
Doktora
Ingilizce

Felsefe Doktoru (PhD), MS altında listelenen güncel alanlardan herhangi biri için uyarlanabilir Doktora derecesi programının ana bileşenleri olarak orijinal araştırmaya dayalı ...

Devamını oku

FELSEFE DOKTORU (PH.D.)

Auburn University College of Agriculture
Doktora
Ingilizce

Felsefe Doktoru (Ph.D.) derecesine götüren yüksek lisans programları, hayvan bilimi ve teknolojisi, gıda bilimi ve teknolojisi, hayvan biyoteknolojisi, tarım işletmeciliği ve ...

Devamını oku