Doktoraprogramlari.com

Statesboro Amerika Birleşik Devletleri En iyi PhD'ler 2019

Doktora özellikle "felsefe doktoru " derecesi adlı bir doktora vardır. Doktora sahipleri (onlar felsefe kendi lisans yaptı sürece!) Filozoflar olmak zorunda değildir, çünkü bu yanıltıcıdır. Bu Doktora alıcıları düşünce deneyleri, sorunlar hakkında nedenle, meşgul ve sofistike yollarla sorunları çözmek mümkün, dedi.

Amerika Birleşik Devletleri sadece büyük bir genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak adlandırılan Kuzey Amerika'da ülke, ya da "olduğu Devletleri ". Amerikan kolej tarafından finanse edilmektedir "ders ", genellikle oldukça pahalıdır öğrenci, tahsil çok yaygın yılda dolar on binlerce içine ulaşan.

Statesboro ABD'nde Doktora Dereceleri Araştır 2019

Arama Sonucu Filter

Müfredat Araştırmaları Doktora

Georgia Southern University
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Statesboro

Müfredat Çalışmaları Doktora Programı hem Çekirdek, hem de Araştırma bölümlerinin inşaatında ve destekleyici alanların çeşitliliğinde eşsizdir. Bu program, Müfredat Çalışmaları'ndaki konular hakkında derinlemesine araştırmalarla anket kurslarını dengeler.

Klinik Psikoloji Doktoru

Georgia Southern University
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Statesboro

Georgia Southern University (GS) 'deki klinik psikoloji alanında APA onaylı bir doktora programı tam gün süren bir programdır ve Klinik Psikoloji Doktora derecesine götüren bir çalışma kursu sunar. Programın müfredatı, kırsal alanlarda uygulamaya özel odaklanarak psikoloji pratiği için mezunlar hazırlamaktadır. Kurslar ve eğitim öğrencileri bir psikolog olarak lisans için hazırlar ve Gürcistan eyaletinde ve güneydoğudaki komşu bölgelerdeki az gelişmiş psikologları eğitmeye önem verir.

Doktora Lojistikte

Georgia Southern University, Department of Logistics & Supply Chain Management
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Eylül 2019 Amerika Birleşik Devletleri Statesboro

Doktora Amacı Lojistik ve Tedarik Zinciri Yönetimi'nde, yüksek kalitede araştırmalar yaparak ve üniversite düzeyinde öğreterek yeni bilgiler üreten ve yayan bilginler geliştirmek. Doktora Program geleneksel kurslar ve Parker College of Business'taki fakülte ile ilgili diğer araştırma girişimleriyle gerçekleştirilir.