PHDSTUDIES

Almanca Doktora Programları Karşılaştır

Genellikle bir yüksek lisans derecesini tamamladıktan sonra devam eder, bir Doktora Felsefesi kazanılan en yüksek derecedir. Bu program gelişmiş araştırma çalışmasını içerir.

Almanca doktora nedir? Almanca doktora programı, öğrencilerin bu dili derin bir düzeyde öğrenmesini, dilin her yönünü ve konuşan insanlar hakkında bilgi edinmesini sağlar. Bir programdaki dersler, öğrencilerin araştırmalarına yardımcı olmak için genel konuları ve bir Doktora programında nelerin beklendiğini öğrenmek için kullanılabilir. Öğrenciler, dil ve dilbilim ile birlikte Alman kültürü ve tarihi üzerinde çalışacaklardır. Bazı programlar film, göç, diyalekt ve din alanlarında özel çalışmalar yapma şansını sunabilir. Öğrenciler, hukuk, felsefe, edebiyat ve siyaset alanlarında uzmanlaşabilirler. Programlar, öğrencilerin Almanya'da eğitim görmelerini sağlayacak bir değişim bileşenini de içerebilir. Doktora derecesini tamamlamak için gereken süre, araştırma bileşeni nedeniyle değişir.

Bir doktora programını tamamladıktan sonra, bir öğrenci bir Alman dili uzmanı olacaktır. Mükemmel iletişim becerileri de bir programın bir yararıdır. Buna ek olarak, öğrenciler genellikle sahadaki profesyonellerle çeşitli temaslar geliştirir.

En iyi maliyet tahminleri doğrudan okulun finans departmanından gelir. Bunun nedeni, her öğrencinin doktora tecrübesi arasındaki farktır.

Mezuniyet sonrası, bir kişi çok farklı alanlarda çalışarak kendi yeteneklerini Almanca olarak kullanabilir. Bu, yüksek öğrenimde veya Alman öğrencileri için ESL programlarında öğretim olanakları bulmayı içerebilir. Mezunlar çevirmen veya tercüman olarak da çalışabilirler. Diğer kariyer seçenekleri arasında gazeteci, devlet memuru, basın büro müdürü, yazar, editör ve kütüphaneci bulunmaktadır. Öğrenciler özel şirketler, kar amacı gütmeyenler veya devlet kurumlarıyla çalışma bulabilirler.

Almanca dilinin gelişmiş çalışması ile ilgileniyorsanız, o zaman Almanca doktora tezini düşünün.Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

 

1 Sonuçlar Almanca Filter

Doktora Alman ve Fransız felsefesi

Faculty of Humanities, Charles University
Doktora
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
2 yıl
Almanca
Fransızca
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme

Bu doktora programı sınıf ve uzaktan eğitim için ilan edilir. Klasik ve modern Alman felsefesi, 19 ve 20. yüzyılların Fransız felsefesi, Alman ve Fransız fenomenolojisinin yan ...

Devamını oku