Filter
Doktora
Hong Kong Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

Yarı zamanlı Doktora Programları içinde Araştırma Metodolojileri Hong Kong'ta 2020

En popüler doktora Felsefe veya Doktora Doktor Doktora dereceleri ve diğer eğitim doktora alanın ortak bilgi tabanı eklemek yeni planlar başlatmak için yüksek lisans öğrencisi hazırlamak. Ph.Ds ve sahipleri için adaylar genellikle profesör ve araştırmacı olarak meslek aramak, ama çok da hayırsever, kamu ve özel sektörde farklı rollere devam.

Çin'in güney kıyısında bulunan Hong Kong, ülkenin Çin Cumhuriyeti'nde iki Özel İdari Bölgeleri biridir. Hong Kong 'ın yüksek öğrenim İngiltere'nin yapısı ve uluslararası sistem yerleştirilir. Bu ülkenin 's Bürosu tarafından yönetilmektedir.

Yarı zamanlı PhD Programı içinde Araştırma Metodolojileri Hong Kong'ta

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Araştırma Metodolojileri, Hong Kong

The Hong Kong University of Science and Technology

Bireyselleştirilmiş Disiplinlerarası Programda (Araştırma Alanı) Felsefe Doktoru (Doktora) Programları, araştırma lisansüstü programları ile ulaşılamayan iyi ifade edilmi ... [+]

Bireyselleştirilmiş Disiplinlerarası Programda (Araştırma Alanı) Felsefe Doktoru (Doktora) Programları, araştırma lisansüstü programları ile ulaşılamayan iyi ifade edilmiş araştırma hedeflerine sahip öğrenciler için tasarlanmıştır. Öğrencilerin entelektüel gelişimini, yeni araştırma yönüne doğru araştırma yapmayı ve disiplinlerarası bir araştırma alanında uzun vadeli bir taahhüdü kolaylaştırmak için organik bir çalışma müfredatı deseni oluşturmayı amaçlamaktadırlar.

Programlar, disiplinlerarası bir araştırma konusu üzerinde çalışarak ve farklı Bölümler / Bölümlerden dersleri kullanarak kendi entelektüel ilgi alanlarına ve tutkularına en uygun şekilde uzmanlaşmış bir araştırma alanına odaklanan benzersiz bir araştırma lisansüstü programı oluşturma konusunda öğrencilere geniş bir akademik özgürlük sunar . Müfredatı yerine getirmek.... [-]

Hong Kong
Ocak 2020
Ingilizce
Yarı zamanlı
İngilizce Devamını oku