$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Bankacılık PhD Programları Karşılaştır

Bir Felsefe Doktoru, çoğu üniversitede sunulan en yüksek akademik ödüllerden biridir. Çoğu doktora programı, öğrencilerin kayıt öncesi bir yüksek lisans derecesi tamamlamış olmalarını gerektirir. Tam zamanlı çalışmanın üç yılında doktora derecesi kazanılabilir. Bankacılıkta Doktora Nedir? Bankacılık ile ilgili süreç ve prosedürlere odaklı yüksek düzeyde bir… Devamını oku

Bir Felsefe Doktoru, çoğu üniversitede sunulan en yüksek akademik ödüllerden biridir. Çoğu doktora programı, öğrencilerin kayıt öncesi bir yüksek lisans derecesi tamamlamış olmalarını gerektirir. Tam zamanlı çalışmanın üç yılında doktora derecesi kazanılabilir.

Bankacılıkta Doktora Nedir? Bankacılık ile ilgili süreç ve prosedürlere odaklı yüksek düzeyde bir akademik programdır. Dersler finans, ekonomi, müşteri hizmetleri ve başarılı bankacılık için gerekli diğer ilkelere odaklanabilir. Bu tür eğitimde alınan dersler, para ve bankacılık, bankacılık ve finansal sistemler, bankacılık ilkeleri, dünya bankacılığının tarihi, kurumsal bankacılık ilkeleri ve kavramları ve bankacılık hukuku alanlarında ileri düzeyde bir çalışma olabilir. Bazı üniversiteler araştırma, konferans, tartışma ve tezlerle birleştirilen kurslar sunabilir.

Bankacılığa yüksek düzeyde bakmak, öğrencilerin akademik veya profesyonel bir kariyere hazırlanmalarına yardımcı olabilir. Kantitatif beceriler, iletişim ve liderlik gibi bu eğitim yoluyla kazanılan beceriler, mezunlara daha rekabetçi başvurular ve savurgan tüketiciler sağlayabilir.

Doktora programı için evrensel bir maliyet yoktur. Çoğu zaman, okul, okula, bulunduğu yere, programa ve süresine bağlıdır. Başvuru sahipleri bir tahmin almak isterlerse, üniversitelere doğrudan başvurabilirler.

Doktora düzeyinde bankacılık okuyan öğrenciler genellikle endüstride liderlik rollerini üstlenmeye hazırlanır. Bazı mezunlar bu eğitimi profesörler, borsacılar, müşteri ilişkileri yöneticileri, kurumsal bankacılık yöneticileri, finansal analistler, kredi kontrol müdürleri, bankacılık araştırmacıları, istatistikçiler ve müşteri hizmetleri yöneticileri olmak için kullanabilir. Mezun olduktan sonra takip edebilecekleri kariyerlerde, önceki eğitim ve akademisyenlerin çalışma pozisyonları büyük rol oynayabilir.

Doktora programları, dünyanın her yerinden üniversitelerde çevrimiçi ve kampüste sunulmaktadır. Daha fazla bilgi edinmeye hazırsanız, aşağıdaki programınızı arayın ve seçtiğiniz formu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
HCMC Banking University
Ho Şi Min Şehri, Vietnam

Uluslararası Doktora Bankacılık Programı - Finans - iPhD BF - Bolton Üniversitesi - Birleşik Krallık'taki İlk 10 - ve Bankacılık Üniversitesi Ho Chi Minh City (BUH) arasında b ... +

Uluslararası Doktora Bankacılık Programı - Finans - iPhD BF - Bolton Üniversitesi - Birleşik Krallık'taki İlk 10 - ve Bankacılık Üniversitesi Ho Chi Minh City (BUH) arasında bir işbirliği eğitim programıdır; Bankacılık - Finans alanında uzmanlaşmış ilk ve seçkin Uluslararası Doktora programıdır ve şu anda Vietnam Eğitim ve Öğretim Bakanlığı tarafından akredite edilmiştir. iPhD BF, iPhD BF'nin yüksek lisans öğrencilerinin Bolton Üniversitesi'nden prestijli Profesörlerin yanı sıra BUH'nin İngiltere ve Fransa, ABD'de dünyanın en iyi% 1'indeki ortak üniversitelerinin rehberliğinde uluslararası araştırma standartlarına yaklaşmalarına yardımcı olmayı umuyor. Avustralya, Yeni Zelanda. -
Doktora
Vietnam, Ingilizce
Kampüs