PHDSTUDIES

Uzaktan Eğitim Doktora Programları içinde Beşeri Bilimler 2020 Okyanusya'da

Doktora özellikle "felsefe doktoru " derecesi adlı bir doktora vardır. Doktora sahipleri (onlar felsefe kendi lisans yaptı sürece!) Filozoflar olmak zorunda değildir, çünkü bu yanıltıcıdır. Bu Doktora alıcıları düşünce deneyleri, sorunlar hakkında nedenle, meşgul ve sofistike yollarla sorunları çözmek mümkün, dedi.

Beşeri ve Sosyal Bilimler, hangi endüstride çalışmak istedikleri konusunda özgür olmak isteyen öğrencilere çok farklı beceriler öğrenme imkanı sağlamaktadır.

Uzaktan eğitim kampüs fiziksel olarak mevcut olmayan öğrencilere eğitim sunma yöntemidir. Çeşitli çalışmalar uzaktan eğitim programları daha iyi bazen geleneksel sınıf programları kadar verimli ve etkili olduğunu göstermiştir!

Asya'da dünyanın büyük olasılıkla en güçlü kıta ve ekonomik olarak eğitimde sonsuz olanaklar tanıttı. Ağırlık merkezi Doğu yolunda ilerliyor. Yüksek öğretim ve İngiliz hızlı değişiklikler ve yatırımlar genel olarak konuşulan dil vardır. Okyanusya 'ın güçlü istihdam olanakları da öğrencilere geleceğe daha hitap.

Doktora Derecesi Uzaktan Eğitim içinde Beşeri Bilimler Okyanusya'da

2 Sonuçlar Beşeri Bilimler, Okyanusya, Uzaktan Eğitim Filter

Felsefe doktoru (dphd)

University of Southern Queensland (USQ)
Avustralya, Toowoomba + 3 Daha fazla
Doktora
Şubat 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Kampüs
Online

Doktora (PhD) tüm çalışma alanlarında bir araştırma derecesi mevcuttur ve önceden çalışılan disiplin etkili bir araştırmacı olmak için becerileri sağlar. Felsefe bir doktor üs ...

Devamını oku

FELSEFE DOKTORU

Avondale College of Higher Education
Avustralya, Cooranbong + 1 Daha fazla
Doktora
Ağustos 2020
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
<
3 yıl
Ingilizce
Kampüs
Online

Doktora (PhD) uluslararası kabul görmüş bir doktora derecesi tam bir stand-alone açısıdır. Bu bağımsız ve sürekli araştırma yürüten gelişmiş becerilerini geliştirmek için öğre ...

Devamını oku