Doktoraprogramlari.com

Beden Eğitimi 3 Doktora Dereceleri Karşılaştır

Doktora, Felsefe Doktorunun kısaltmasıdır ve akademik alanda en yüksek dereceyi temsil etmektedir. Doktora, tamamlamak için dört veya daha fazla zaman alabilir ve zaman miktarı, büyük ölçüde, öğrenmeyi seçtiğiniz konuya bağlıdır.

Peki, Beden Eğitimi'nde PhD nedir? Bu konu, zorunlu aktif sınıflardan profesyonel sporlara kadar bir okul veya kariyer ortamında fiziksel aktivitelere bakar. Fiziksel eğitimde doktora yapmak, insan anatomisi hakkında araştırma yapmak ve farklı stres ve faaliyet çeşitlerinin nasıl ayrıldığını anlatmaktır. Bazı alt alanlar, bilim, toplum ve kültürle ilgili fiziksel aktivitelere bakarlar.

Fizik eğitiminde doktora programında takım çalışması, detaylara dikkat ve çoklu görev gibi becerileri öğrenirsiniz. Takım çalışması, özellikle, diğerlerini ortak bir hedefe doğru organize etmek için faydalı olabilirken, programda kazanılan diğer beceriler günlük aktivitelerinizde daha verimli olmanıza yardımcı olabilir.

Beden Eğitiminde doktora maliyeti genellikle bir ücretle dengelenebilir. Bir burs, bu tür bir program için ödeme yapmanın başka bir yaygın yoludur. Bu fonlar, kitap, ders, kurs ücretleri ve öğrenim sırasında ortaya çıkan çeşitli masrafları karşılamak için kullanılabilir.

Doktora programının herhangi bir mezunu olduğu gibi, bir üniversitede fakültenin bir üyesi olarak istihdam edebilirsiniz. Beden eğitimi, üniversiteden daha düşük seviyelerdeki pozisyonlarda veya profesyonel sporlarda kullanılabilir. İnsan vücudu hakkında bilgi sahibi bir araştırmacı, yeni spor ekipmanlarını ve egzersiz programlarını nasıl optimize edeceğini de araştırabilir. Bu tür bir çalışma için, bir spor ürünleri üreticisi için araştırma ve geliştirmede bir pozisyon bulabilirsin.

Okulların çoğu, özellikle kendi spor takımları olanların beden eğitimi bölümü vardır. Aşağıdaki programınızı arayın ve tercih formunu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

3 Sonuçlar Beden Eğitimi Filter

Kinanthropoloji Doktora

Charles University Faculty of Physical Education and Sport
Kampüs Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı 4 yıl Ekim 2019 Çek Cumhuriyeti Prague + 1 daha

Çalışma programı, bilimin kinropoloji alanı çerçevesinde gerçekleştirilmiştir. Kinanthropoloji biyo-psiko-sosyal bağlamda ve fiziksel eğitim ve spor, fizyoterapi, fiziksel sağlık eğitimi koşullarında biyo-psiko-sosyal bağlamda kasıtlı ve spontan fiziksel aktivitenin karmaşık etkileriyle ilgilenen çok disiplinli bir bilim alanıdır.

Egzersiz bilim ve beden eğitimi Doktora

University of Nicosia
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 - 8 yıl Bilgi iste Kıbrıs Cumhuriyeti Nicosia + 1 daha

Lefkoşa Üniversitesi Egzersiz Bilimi ve Beden Eğitimi doktora giden Doktora Programı sunmaktadır. Program en üst düzeyde bilimsel bilgi sağlamak ve yüksek öğrenim, bilimsel araştırma alanında ve egzersiz ve beden eğitiminin bilimsel alanda kariyer öğrencileri hazırlamak için tasarlanmıştır.

Mühendislik ve Fizik Bilimleri Doktora

Heriot-Watt University Dubai
Kampüs Tam zamanlı 3 yıl Eylül 2019 Birleşik Arap Emirlikleri Academic City

Mühendislik ve Fizik Bilimleri Fakültesi, insanların doktora (Felsefe Doktoru) derecesine sahip olmalarını sağlamak için çok yüksek bir değere sahiptir ve bu olanağı Dubai Kampüsü'ndeki öğrencilere sunabilmekten memnuniyet duymaktadır.