close

Filtreler

Sonuçları Göster

Bilgi Teknolojileri Yönetimi Doktora Dereceleri Karşılaştır

Bir yüksek lisans derecesini tamamladıktan sonra, öğrenciler bir doktora derecesi almayı seçebilirler. Doktora türü olan Felsefe Doktoru, öğrencilere derinlemesine bilgi vermek için belirli bir konuyla odaklanır. Doktora derecesini tamamlamak genelde yaklaşık beş ila altı yıl alır. Bilgi Teknolojisi Yönetiminde Doktora Nedir? Bu çalışma programı BT endüstrisinin tüketici… Devamını oku

Bir yüksek lisans derecesini tamamladıktan sonra, öğrenciler bir doktora derecesi almayı seçebilirler. Doktora türü olan Felsefe Doktoru, öğrencilere derinlemesine bilgi vermek için belirli bir konuyla odaklanır. Doktora derecesini tamamlamak genelde yaklaşık beş ila altı yıl alır.

Bilgi Teknolojisi Yönetiminde Doktora Nedir? Bu çalışma programı BT endüstrisinin tüketiciler, toplum, işletmeler ve hükümetler üzerindeki davranışsal ve ekonomik etkilerini keşfedebilir. Öğrenciler genelde program boyunca araştırma projelerine, sınıf içi tartışmalara ve tartışmalara katlanırlar. Tam olarak ihtiyaç duyulan dersler bir okuldan diğerine değişebilir ancak bilgi teknolojisi yönetimi, yönetim teorisi yaratma, karmaşık ve küresel çevrede önde gelen bilgi teknolojisi stratejik planlaması ve araştırma süreçleri, küresel iş dünyasındaki teori ve uygulama konularında araştırma geliştirme gibi sınıfları içerebilir .

Öğrenciler sıklıkla daha büyük iş fırsatlarına erişebilmek için bu eğitimi almayı tercih etmektedirler. Bir doktora daha yüksek maaşa neden olabilir. Dereceyi bitirmek için gereken araştırma, öğrencinin zamanının daha iyi yönetici olmasını sağlayacak bir organizasyon becerisini geliştirir.

Hangi okula devam edeceğine karar vermeden önce, öğrenciler doktora masraflarını düşünmelidirler. Her okulun dersi farklı olabilir. Genellikle en azından kısmen üniversitenin büyüklüğü ve yerine bağlıdır. Öğrenciler tahmini almak için katılmak istedikleri okula başvurmalıdır.

Bilgi Teknolojisi Yönetiminde Doktora, kâr amacı gütmeyen kuruluşlar, eğitim kurumları, büyük şirketler veya devlette IT sektöründe çeşitli üst düzey kariyer için mezun hazırlayabilir. Mevcut fırsatlar, önceki deneyimlere ve diğer eğitimlere bağlı olabilir.Bazı öğrenciler, bilgi teknolojisi, teknoloji programı yöneticileri, üst düzey bilgi teknolojisi denetçileri ve enformasyon sorumluları yöneticileri olmaya devam ediyor.

Bu tür bir eğitime devam etmek istiyorsanız, başvurmanız gerekiyor. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
University of Johannesburg
Johannesburg, Güney Afrika Cumhuriyeti

Yeterliliğin nihayetinde sona erdiği doktora tezi ile, niteliksel bir öğrenci bağımsız ve orijinal bilimsel çalışmaların kanıtlarını gösterir. Bu tez, araştırma alanı kadar ko ... +

Yeterliliğin nihayetinde sona erdiği doktora tezi ile, niteliksel bir öğrenci bağımsız ve orijinal bilimsel çalışmaların kanıtlarını gösterir. Bu tez, araştırma alanı kadar konuyla ilgili disipline ilişkin içgörü bilgisine karar verilmesine katkı sağlayacaktır. -
Doktora
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
2 - 4 yıl
Ingilizce
Oca 2021
Kampüs

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın