$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Bilgisayar Sanatları Doktora Eğitimleri Karşılaştır

Bir Doktora Felsefesi veya Doktora, bir öğrencinin kazanabileceği en yüksek derecelerden biridir. Doktora derecesi çeşitli konularda bulunur ve öğrencinin tercih ettiği bir konuda kapsamlı bir bireysel çalışma içerir. Bu programların tamamlanması genelde iki ila üç yıl alır. Bilgisayar Sanatlarında Doktora Nedir? Bilgisayar sanatları çalışması, geleneksel sanat tasarım… Devamını oku

Bir Doktora Felsefesi veya Doktora, bir öğrencinin kazanabileceği en yüksek derecelerden biridir. Doktora derecesi çeşitli konularda bulunur ve öğrencinin tercih ettiği bir konuda kapsamlı bir bireysel çalışma içerir. Bu programların tamamlanması genelde iki ila üç yıl alır.

Bilgisayar Sanatlarında Doktora Nedir? Bilgisayar sanatları çalışması, geleneksel sanat tasarımını bilgisayar teknolojileri ve yazılımlarıyla birleştiren güzel sanatlar alanında benzersiz ve geniş bir alandır. Bu konularda bilgisayar animasyonu, bilgisayar programlama, grafik tasarım ve daha fazlasını içeren dersler verilebilir. Bu alandaki bir doktora programı oldukça nadir olmakla birlikte, alanın on yıllar boyunca genişlemesi bekleniyor. Bilgisayar sanatı öğrencileri, grafik ve animasyon, yazılım yeterliliği, storyboard, sanat tarihi ve daha pek çok konuda yoğunlaşmayı seçebilir.

Bilgisayar sanatlarından mezun olan öğrenciler bir takım kariyerlerinde onlara yardımcı olabilecek çok yetenek kazanabilirler. Bu öğrenciler çok iyi bağımsız çalışıyorlar ve güçlü organizasyon becerilerine sahipler. Öğrenciler ayrıca sağlam bir tasarım ve estetik duygusu geliştirirler.

Doktora derecesi, programı sunan üniversite türünün, programın bulunduğu yerin ve programın ne kadar sürede tamamlanmasının etkilenir. Daha özel ders bilgilerini bulmak için öğrenciler okul kayıt bürolarına başvurmalıdır.

Bir bilgisayar sanatları yüksek lisansıyla ilişkili birçok kariyer vardır, ancak öğrencileri geniş bir olasılık yelpazesine hazırlayabilecekleri doktora gibi ileri derecede kazanma. Doktora düzeyindeki bir çok öğrenci akademi çalışmalarına devam etmeyi ve üniversitelerde profesör olarak çalışmayı seçmektedir. Diğerleri, sanat galerilerindeki yüksek pozisyonları hedefleyebilir veya bir sanat organizasyonu için yönetmen olarak çalışabilir. Öğrencilerin animatörler, grafik tasarımcıları, web geliştiricileri, oyun geliştiricileri ve daha birçokları için kendi işinde çalışabilme fırsatları vardır.

Dünyanın birçok üniversitesi doktora derecesi sunuyor. Öğrenciler yurtdışında eğitim görmeyi bile düşünebilirler. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
The Hong Kong University of Science and Technology
Hong Kong

Bilişimsel Medya ve Sanat (CMA) günlük yaşamımızda her yerde bulunur ve bunları filmlerde, oyunlarda, müzelerde, reklamlarda, haberlerde ve diğer birçok medya deneyiminde görü ... +

Bilişimsel Medya ve Sanat (CMA) günlük yaşamımızda her yerde bulunur ve bunları filmlerde, oyunlarda, müzelerde, reklamlarda, haberlerde ve diğer birçok medya deneyiminde görürüz. Yapay zeka, artırılmış gerçeklik, veri bilimi, dronlar, robotlar, yeni malzemeler ve ekranlar ve insan-bilgisayar etkileşimi gibi bilgi teknolojisinin hızlı gelişimi, hesaplamalı medya ve sanatın manzarasını değiştirdi. -
Doktora
Tam zamanlı
3 - 4 yıl
Ingilizce
Kampüs