PHDSTUDIES

Biyolojik Çeşitlilik 3 PhD Dereceleri Karşılaştır

Doktorlar Felsefesi adı yanlış bir isimdir çünkü birçok doktora sahibi felsefeyi gerçekten incelememektedir. Bu derece tamamlamak dört ila sekiz yıl herhangi bir yerinden sürebilir profesyonel bir doktora derecesi. Geniş araştırma ve özveri gerektirir.

Biyoçeşitlilikte Doktora Nedir? Farklı ekosistemlerin ve farklı çevreler üzerindeki etkilerinin incelenmesi. Öğrenciler doğal peyzajları keşfederler ve bu çeşitli ortamları ve organizmaları korumak için teori ve yöntem edinirler. Herhangi bir doktora programı çok araştırma gerektirir. Biyoçeşitlilikte doktora farklı değildir. Lisans programları, biyolojik çeşitliliği ekoloji, koruma veya sosyal bilim ile birleştirmek için nadir değildir, çünkü birbirlerini iyi tamamlıyorlar. Öğrenciler evrim ve biyolojik çeşitlilik, yaşam alanı yönetimi ve parazitoloji gibi konuları keşfederler.

Biyoçeşitlilik eğitimi alan öğrenciler genellikle bağımsız olarak çalışmayı, araştırma projeleri tasarlamayı ve tutarlı bir şekilde fikirleri sunmayı öğrenirler.Birçok öğrenci iletişim becerilerinin arttığını ve karmaşık fikirleri daha kolay sentezleyebileceğini düşünür. Öğrenciler, eleştiri kabul ederken değerli liderlik becerilerini genellikle öğrenirler. Bunların hepsi, herhangi bir ortamda bulunması için faydalı becerilerdir.

Doktora derecesi kazanmak için gereken süre bir öğrenciden başlayarak çok farklı olabilir ve maliyetler programlar arasında büyük farklılık gösterebilir. Maliyetleri tahmin etmenin en iyi yolu, ilgi okullarınıza başvurarak kabul danışmanlarıyla konuşmaktır.

Biyoçeşitlilikte kariyer çok fazladır. İster bir profesör haline gelmek veya alanda çalışmak istiyorsanız, Biyoçeşitlilik Doktora derecesi birçok seçenek sunar. Öğrenciler genellikle ekolojist, koruma uzmanı ve araştırmacı olarak iş aramaktalar. Böyle bir dereceye sahip kişiler, kendilerini oşinograf, koruma görevlisi, zookeep veya çevre danışmanları olarak görebilirler.

Korumayı ve çevreyi seviyorsanız, Biyoçeşitlilikte doktora yapmayı düşünün.Daha fazla bilgi edinmenin en iyi yolu, aşağıda programınızı aramak ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçmektir.

3 Sonuçlar Biyolojik Çeşitlilik Filter

Biyosistemler ve Biyoçeşitlilik Felsefesi Doktoru

University of Lethbridge
Doktora
<
48 aylar
Ingilizce
Kampüs

Doktora Biosystems ve Biyoçeşitlilik Sanat ve Bilim Fakültesi tarafından teslim edilir. Bu programdaki öğrenciler normal olarak fakülte üyeleri tarafından aşağıdaki bölümlerde ...

Devamını oku

Biyoçeşitlilik ve Korumada Doktora

University of Johannesburg
Doktora
Oca 2021
<
Tam zamanlı
<
3&nbsp;-&nbsp;6 yıl
Ingilizce
Kampüs

Doktora Amacı Biyoçeşitlilik ve Koruma alanında, nitelendiren öğrencilere, uzmanlık alanındaki ileri düzey uygulanabilir teori hakkında derinlemesine bir anlayış ve entegre bi ...

Devamını oku

Biyolojik Çeşitlilik ve Korunma Doktorası

Universidad de La Laguna
Doktora
<
Tam zamanlı
<
Yarı zamanlı
Ispanyolca
Kampüs

Biyoloji alanında doktora çalışmaları Universidad de La Laguna uzun bir geleneğe sahiptir. Biyoçeşitlilik ve Koruma alanındaki program, yüksek bilimsel üretim ve eğitim kapasi ...

Devamını oku