Doktoraprogramlari.com

Kuzey Amerika Biyomühendislik PhD Dereceleri Bul 2019/2020

Felsefe derecesi Doktor, kısa Doktora araştırma büyük ilgi ve başarıları simgeleyen, çeşitli alanlarda kazanılan gelişmiş bir akademik derece olduğunu.

Biyomühendislik öğrencisi, biyoloji ve biyomedikal ile ilgili çeşitli mühendislik ilkelerini öğrenir. Biyomühendislik uygulamaları, tasarlanmış kimyasallar, spesifik kimyasallar üretmek için tasarlanmış bakteriler ve kompakt teşhis cihazları içerir.

Amerika Birleşik Devletleri genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak bilinen Kuzey Amerika'da büyük bir ülke olduğunu, ya da sadece "Devletleri ". Aynı zamanda dünyanın 'nin üçüncü büyük nüfusu milyon 310 fazla insan toplar. Bu aynı zamanda büyüyen banliyölerinde, ve geniş, ıssız ve doğal güzel alanları ile kalabalık şehirleri içerir.

Kuzey Amerika Biyomühendislik Doktoralar Araştır 2019/2020

3 Sonuçlar Biyomühendislik, Kuzey Amerika Filter

Kimya ve Biyoloji Mühendisliğinde Felsefe Doktoru

University of British Columbia - Faculty of Applied Science
Kampüs Tam zamanlı 4 - 6 yıl Bilgi iste Kanada Vancouver

Kimyasal ve Kimyasal

Biyomühendislik de doktora

Northern Arizona University
Kampüs Tam zamanlı Bilgi iste Amerika Birleşik Devletleri bayrak direği

Biyomühendislik Bizim doktora biyomalzeme biyomekanik alanlarına odaklanmaktadır. Bu disiplinler arası bir program benzersiz disiplinlerden fakültemiz uzmanlığı üzerine çekiyor geniş tabanlı bir araştırma bakış açısı sağlar.

Biyomedikal Mühendisliği Doktorası

The George Washington University - School of Engineering & Applied Science
Kampüs Tam zamanlı 4 - 6 yıl Ocak 2020 Amerika Birleşik Devletleri Washington

Biyomedikal Mühendisliği doktora programı, araştırma alanında rehberlik ve geniş ama dengeli bir yelpazede temel bilgiler sunarak öğrencileri yaratıcı bilim kariyerine hazırlamaktadır. Bu disiplinler arası program Mühendislik ve Uygulamalı Bilimler okulunun kaynaklarından yararlanarak araştırma ve ders programı sunmaktadır.