PHDSTUDIES

Avrupa'da Coğrafi Veri Teknolojileri Doktora Programları Hepsini İncele 2020

En popüler doktora Felsefe veya Doktora Doktor Doktora dereceleri ve diğer eğitim doktora alanın ortak bilgi tabanı eklemek yeni planlar başlatmak için yüksek lisans öğrencisi hazırlamak. Ph.Ds ve sahipleri için adaylar genellikle profesör ve araştırmacı olarak meslek aramak, ama çok da hayırsever, kamu ve özel sektörde farklı rollere devam.

Mekansal Teknolojileri derece Yüksek Lisans öğrencileri, Jeoinformasyon sistemleri (CBS) uygulamaları geliştirmek mekansal ilişkilerin analizi için CBS araçları kullanmak ya da stratejik doğal ve insan kaynakları yönetmek mümkün olacak. Derece navigasyon sistemleri fiziksel coğrafya o aralık çeşitli konularda öğretir.

Önde gelen araştırma kurumları küçük, öğretim odaklı üniversitelere Avrupa'da dört binden fazla yüksek eğitim kurumları vardır. Avrupa kendisini Kuzey Kutup Dairesi gelen Afrika kıyılarına ulaşan, kadar diğer kıtalarda farklı değildir.

Avrupa'da Coğrafi Veri Teknolojileri Doktora Dereceleri Bul 2020

1 Sonuçlar Coğrafi Veri Teknolojileri, Avrupa Filter

Doktora Geoinformatik ve Uzaktan Algılama

Pavol Jozef Safarik University Faculty of Science
Doktora
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

Jeoinformatik ve Uzaktan Algılama (GIS & RS) doktora programımız Kösice Pavol Jozef Šafárik Üniversitesi Fen Fakültesi Coğrafya Enstitüsü'nün araştırma ve eğitim uzmanlığı ...

Devamını oku