PHDSTUDIES

Slovakya'da Coğrafi Veri Teknolojileri Doktora Programları Hepsini İncele 2020

PhD programına katılabilmek için öğrencilerin genelde yüksek lisans derecesi tamamlamış olmaları istenmektedir. Ek olarak, orjinal akademik araştırmayı içeren bir tez yada bilimsel inceleme program sonunda istenmektedir. Bazı ülkelerde bu bilimsel incelemenin bir panel önünde savunulması istenmektedir.

Mekansal Teknolojileri derece Yüksek Lisans öğrencileri, Jeoinformasyon sistemleri (CBS) uygulamaları geliştirmek mekansal ilişkilerin analizi için CBS araçları kullanmak ya da stratejik doğal ve insan kaynakları yönetmek mümkün olacak. Derece navigasyon sistemleri fiziksel coğrafya o aralık çeşitli konularda öğretir.

Slovakya veya Slovak Cumhuriyeti (Slovak: Slovensko veya Slovenská republika, her iki isim resmi olarak tanınan), Orta Avrupa'da denize kıyısı olmayan bir ülkedir. Slovakya Başka bir üye devlet vatandaşı iseniz bu nedenle, yasal olarak ikamet ve kısıtlama olmaksızın Slovakya'da çalışabilir Avrupa Birliği üyesidir. Comenius Univerzity Bratislava, en eski Slovak üniversitesidir.

Slovakya'da Coğrafi Veri Teknolojileri En iyi Doktora Dereceleri 2020

1 Sonuçlar Coğrafi Veri Teknolojileri, Slovakya Filter

Doktora Geoinformatik ve Uzaktan Algılama

Pavol Jozef Safarik University Faculty of Science
Doktora
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
4 yıl
Ingilizce
Kampüs

Jeoinformatik ve Uzaktan Algılama (GIS & RS) doktora programımız Kösice Pavol Jozef Šafárik Üniversitesi Fen Fakültesi Coğrafya Enstitüsü'nün araştırma ve eğitim uzmanlığı ...

Devamını oku