$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Denetleme Doktora Eğitimleri Karşılaştır

Çoğu alanda akademik başarıların en üst düzeyde olduğu bir doktora, yoğun bir çalışmayı üç yıl boyunca ve bir tezin geliştirilmesini içerir. Bir doktora programında çalışmaya devam etmeyi seçerek, kariyerinize önemli yararlar sağlayabilirsiniz. Denetimde Doktora Nedir? Denetim alanı öğrenciyi, esasen bir iş için derinlemesine araştırmalar olan iç ve dış denetim… Devamını oku

Çoğu alanda akademik başarıların en üst düzeyde olduğu bir doktora, yoğun bir çalışmayı üç yıl boyunca ve bir tezin geliştirilmesini içerir. Bir doktora programında çalışmaya devam etmeyi seçerek, kariyerinize önemli yararlar sağlayabilirsiniz.

Denetimde Doktora Nedir? Denetim alanı öğrenciyi, esasen bir iş için derinlemesine araştırmalar olan iç ve dış denetime odaklı bir kariyer girişi için hazırlar. Öğrencilerin ekonomik ilkeler, vergilendirme, muhasebe, hükümet sistemleri, iş politikaları ve bilgi sistemleri hakkında bilgi sahibi olmaları çok önemlidir. Denetim ilkelerinin sigorta alanında kullanılması çok yaygındır.

Doktora derecesi kazanmak, öğrencilere kariyerlerine birçok fayda sağlar. Mezun olanlara çok daha yüksek maaşlar vermenin yanı sıra, bir Doktora derecesi de daha ileri pozisyonlara erişmelerine izin verir. Ayrıca, daha hızlı yukarı doğru çalışmaya başlamak için yıllarca yavaş ilerlemeyi atlamayı mümkün kılar.

Denetimde doktora kazanma ile ilgili masraflar pek çok faktöre bağlı olarak değişir; bu nedenle birçok programa bir kayıt yaptırmadan önce araştırma yapmak akıllıca olur. Okulun ve programın yanı sıra, çalışma ülkesi de öğrenim ücretlerini etkileyecektir.

Denetimde doktora derecesi elde ederseniz, bir çok kariyer türünden herhangi birine girmeye hazırsınız demektir. En açık pozisyon bir sigorta şirketinin denetçisidir. Bu tür bir eğitimle sigortacılık alanındaki diğer pozisyonlar da mümkündür. Birçok işletme etkileyici soruşturma ve eleştirel düşünme becerileri nedeniyle analist olarak görev yapmak için denetim mezunları kiralamaktadır. Bir denetim arka planı, bir politika yaratıcısı veya eğitimci olmanıza da izin verebilir.

Denetimde Doktora programınıza başlayın. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
University of Johannesburg
Johannesburg, Güney Afrika Cumhuriyeti

Aday, denetim ilkelerinin denetiminde, yorumlanmasında, anlaşılmasında, analizinde ve uygulanmasında uygulamalı uzmanlık yetenekleri geliştirmelidir. Kalifiye bir aday orijina ... +

Aday, denetim ilkelerinin denetiminde, yorumlanmasında, anlaşılmasında, analizinde ve uygulanmasında uygulamalı uzmanlık yetenekleri geliştirmelidir. Kalifiye bir aday orijinal ve bağımsız bilimsel çalışmaların kanıtlarını göstermelidir. -
Doktora
Tam zamanlı
2 - 4 yıl
Ingilizce
Oca 2022
Kampüs