close

Filtreler

Sonuçları Göster

Denizcilik Mühendisliği 3 PhD'ler Karşılaştır

Bir doktora programı çoğunlukla yüksek lisans derecesini takip eder ve öğrencilerin ilgi alanlarına girmesini sağlar. Bu derece seviyesiyle, öğrenciler genellikle rekabetçi bir ücretle kendi alanında uygun bir kariyeri bulmak için gerekli becerilere sahip olurlar. Deniz Mühendisliğinde Doktora Nedir? Bu deniz ve su çalışmalarında güçlü bir odaklanma ile bir doktora program… Devamını oku

Bir doktora programı çoğunlukla yüksek lisans derecesini takip eder ve öğrencilerin ilgi alanlarına girmesini sağlar. Bu derece seviyesiyle, öğrenciler genellikle rekabetçi bir ücretle kendi alanında uygun bir kariyeri bulmak için gerekli becerilere sahip olurlar.

Deniz Mühendisliğinde Doktora Nedir? Bu deniz ve su çalışmalarında güçlü bir odaklanma ile bir doktora programı 's. Bu programda, akademisyenler, haliç hidrodinamiği, doğrusal olmayan dalga teorisi, hesaplamalı akışkan dinamiği, limanlar ve limanlar gibi dersleri alırlar. Program katılımcıları, doktora çalışmalarının doruk noktası olan tez çalışmasının bir parçası olarak vahşi yapılan araştırmalarda önemli miktarda zaman harcamak isteyeceklerdir.

Başarılı program mezunları, karmaşık matematik denklemlerini çözmede oldukça yeteneklidir; bu, iş avcılığı yaparken onlara rekabet avantajı sağlayabilecek derecede uzmanlaşmış bir yetenektir. Öğrenciler ayrıca, bir programı tamamlarken, oldukça gelişmiş araştırma ve analitik beceriler geliştirirler.

Doktora programını tamamlama maliyetini etkileyebilecek çeşitli faktörler vardır. Öğrenciler karar vermeden önce mevcut maliyetlerin dökümü için çalışmalarına ve araştırmalarına devam etmek için uygunluklarını değerlendirmelidir.

Doktora mezunları genellikle akuatik alanında çalışma bulabilir. Olası iş olanakları arasında, petrol platformları, mühendislik rüzgar türbinleri ve diğer alternatif enerji biçimleri, gemi inşaatı ve diğer deniz taşıtları gemilerini ve su ortamlarındaki diğer kariyeri yönetmek dahildir. Bazı mezunlar akademi alanında kalmayı ve bir üniversitede veya üniversitede öğretim görevlisi veya profesör olarak çalışmayı isteyebilir.

Tüm dünyadaki okullar, denizcilik mühendisliğinde çevrimiçi doktora programları sunmaktadır. Bu tür programlar programlarında esneklik arayanların yanı sıra uzak bir programa katılmak isteyenler için de ideal olabilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
İlgili çalışma alanları
arrow_drop_up arrow_drop_down
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Universidade da Coruña
Ferrol, İspanya

Doktora programı Deniz ve Endüstri Mühendisliği alınan eğitim, bilimsel, sosyal, akademik ve mesleki olmasını sağlamak, bu iki teknolojik alanlarda uzman eğitim isteyen bir re ... +

Doktora programı Deniz ve Endüstri Mühendisliği alınan eğitim, bilimsel, sosyal, akademik ve mesleki olmasını sağlamak, bu iki teknolojik alanlarda uzman eğitim isteyen bir resmi üniversite açısıdır. -
Doktora
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 dönem
Ispanyolca
Eki 2021
01 Ağu 2021
Kampüs
 
University of Rijeka, Faculty of Engineering
Rijeka, Hırvatistan

Her öğrencinin kendi danışmanının yönlendirmesiyle ders seçerek programı kendi ilgi alanlarına göre düzenleyebilir.

Her öğrencinin kendi danışmanının yönlendirmesiyle ders seçerek programı kendi ilgi alanlarına göre düzenleyebilir. -
Doktora
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
5 - 10 yıl
Ingilizce
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte)
Kampüs
e-Öğrenme
 
University College of Southeast Norway
Drammen, Norveç +7 Daha fazla
Doktora
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Ingilizce
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın

İlgili çalışma alanları