Filter
Doktora
İspanya Ferrol Eğitim türü: Tümü Hız: Yarı zamanlı

En iyi Yarı zamanlı Doktoralar içinde Denizcilik Mühendisliği Ferrol İspanya 2019

Doktora Kazanç uzun çalışma ve yoğun zihinsel çaba gerektirir. Doktora Eğer yüksek lisans alındıktan sonra dört ila altı yıl boyunca konsantre hangi bir akademik çalışma ve başarılı olursa bu, bir doktora derecesi için, en yüksek akademik derece yol açar.

Deniz mühendisliği programları, öğrencilere okyanusun güçlü kuvvetleri ile dengede var olan çeşitli gemi ve yapıları nasıl oluşturacaklarını öğretebilir. Kurslar, gemi ve madencilik platformları gibi çeşitli yapıların tasarımını ve uygulanmasını kapsayabilir.

İspanya (İspanyolca: España) Akdeniz'in batı ucunda Portekiz ile İber Yarımadası paylaşımı farklı bir ülkedir. İspanya onun dostu sakinleri ve rahat yaşam tarzı nedeniyle Avrupa'da egzotik bir ülke olarak kabul edilir. İspanya'da Üniversite dersleri için normal süresi 6 olan Tıp ve çift derece, hariç, 4 yıldır. Madrid ve Barcelona iyi mutfağı, canlı gece hayatı ve dünyaca ünlü folklor ve festivaller için dünya çapında şehirler bilinmektedir.

Yarı zamanlı Doktora Programları içinde Denizcilik Mühendisliği Ferrol İspanya'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Denizcilik Mühendisliği, Ferrol

Universidade da Coruña

Doktora programı Deniz ve Endüstri Mühendisliği alınan eğitim, bilimsel, sosyal, akademik ve mesleki olmasını sağlamak, bu iki teknolojik alanlarda uzman eğitim isteyen b ... [+]

Tanıtım

Programı Doktora Deniz Mühendisliği ve Endüstri Bu alınan eğitim, bilimsel, sosyal, akademik ve mesleki olmasını sağlamak, bu iki teknolojik alanlarda uzman eğitim isteyen bir resmi üniversite açısıdır.

Bu gemi inşa sanayi üretim ortamında yer alan akademik ve uygulamalı araştırma arasındaki bağlantıları kurmak için kendi arayan alanlarında araştırma mükemmeliyeti teşvik etmektedir.

Neden derecesini incelemek

Deniz ve endüstriyel mühendisleri oldukça eylemin çok farklı alanları ile profesyoneller talep edilmektedir. Program organizasyonu, yönetim ve yön deneysel, hatta yönleri de dahil olmak üzere teknik yönleri doğru, değişik mühendislik alanlarında dalmak için bir fırsat sunmaktadır.... [-]

İspanya Ferrol
Eylül 2019
Ispanyolca
Yarı zamanlı
3 - 5 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku