Doktoraprogramlari.com

Denizcilik Mühendisliği 4 PhD'ler Karşılaştır

Bir doktora programı çoğunlukla yüksek lisans derecesini takip eder ve öğrencilerin ilgi alanlarına girmesini sağlar. Bu derece seviyesiyle, öğrenciler genellikle rekabetçi bir ücretle kendi alanında uygun bir kariyeri bulmak için gerekli becerilere sahip olurlar.

Deniz Mühendisliğinde Doktora Nedir? Bu deniz ve su çalışmalarında güçlü bir odaklanma ile bir doktora programı 's. Bu programda, akademisyenler, haliç hidrodinamiği, doğrusal olmayan dalga teorisi, hesaplamalı akışkan dinamiği, limanlar ve limanlar gibi dersleri alırlar. Program katılımcıları, doktora çalışmalarının doruk noktası olan tez çalışmasının bir parçası olarak vahşi yapılan araştırmalarda önemli miktarda zaman harcamak isteyeceklerdir.

Başarılı program mezunları, karmaşık matematik denklemlerini çözmede oldukça yeteneklidir; bu, iş avcılığı yaparken onlara rekabet avantajı sağlayabilecek derecede uzmanlaşmış bir yetenektir. Öğrenciler ayrıca, bir programı tamamlarken, oldukça gelişmiş araştırma ve analitik beceriler geliştirirler.

Doktora programını tamamlama maliyetini etkileyebilecek çeşitli faktörler vardır. Öğrenciler karar vermeden önce mevcut maliyetlerin dökümü için çalışmalarına ve araştırmalarına devam etmek için uygunluklarını değerlendirmelidir.

Doktora mezunları genellikle akuatik alanında çalışma bulabilir. Olası iş olanakları arasında, petrol platformları, mühendislik rüzgar türbinleri ve diğer alternatif enerji biçimleri, gemi inşaatı ve diğer deniz taşıtları gemilerini ve su ortamlarındaki diğer kariyeri yönetmek dahildir. Bazı mezunlar akademi alanında kalmayı ve bir üniversitede veya üniversitede öğretim görevlisi veya profesör olarak çalışmayı isteyebilir.

Tüm dünyadaki okullar, denizcilik mühendisliğinde çevrimiçi doktora programları sunmaktadır. Bu tür programlar programlarında esneklik arayanların yanı sıra uzak bir programa katılmak isteyenler için de ideal olabilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

4 Sonuçlar Denizcilik Mühendisliği Filter

Denizcilik Mühendisliği, Donanma ve Deniz Radyoelektroniklerinde Doktora

Universidad de La Laguna
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı Eylül 2020 İspanya Santa Cruz de Tenerife

Sunulan doktora programı, Denizcilik, Denizcilik ve Deniz Elektroniği Elektroniği Mühendisliği kapsamında, inovasyon konusunda eğitimli yüksek nitelikli araştırmacıların ve bu alandaki bilginin ilerletilmesi için tam olarak entegre edilebilecek eğitimin amacını taşımaktadır. Avrupa Yüksek Öğretim Alanı (EHEA) ve Avrupa Araştırma Alanı (ERA).

Denizcilikte doktora - ortak derece

University College of Southeast Norway
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı Ocak 2020 Norveç Drammen Rauland'daki Hønefoss Porsgrunn Bø i Telemark Kongsberg Horten + 6 daha

Deniz ve endüstri mühendisliği resmi doktora programı

Universidade da Coruña
Kampüs Tam zamanlı Yarı zamanlı 3 - 5 yıl Eylül 2020 İspanya Ferrol + 1 daha

Doktora programı Deniz ve Endüstri Mühendisliği alınan eğitim, bilimsel, sosyal, akademik ve mesleki olmasını sağlamak, bu iki teknolojik alanlarda uzman eğitim isteyen bir resmi üniversite açısıdır.

Makine Mühendisliği Doktora, Deniz Mimarisi, Temel Mühendislik Bilimleri ve Disiplinlerarası Mühendislik Bilimleri

University of Rijeka, Faculty of Engineering
Çevrimiçi ve Kampüste (Birlikte) Tam zamanlı Yarı zamanlı 5 - 10 yıl Bilgi iste Hırvatistan Rijeka + 1 daha

Her öğrencinin kendi danışmanının yönlendirmesiyle ders seçerek programı kendi ilgi alanlarına göre düzenleyebilir.