$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Dijital İletişim PhD Programları Karşılaştır

Bir Doktora Felsefesi veya Doktora, belirli bir alanda kapsamlı araştırma gerektiren yüksek lisans derecesidir. Çoğu program, tamamlandıktan sonra tezi veya tez çalışması gerektirir, bu da kazanmak için ortalama dört yıl sürebilir. Öğrenciler Dijital Muhaberatta Doktora ne istiyor olabilir? Bu program, güncel meseleleri ve iletişim mesleğinin gelişmekte olan alanındaki değ… Devamını oku

Bir Doktora Felsefesi veya Doktora, belirli bir alanda kapsamlı araştırma gerektiren yüksek lisans derecesidir. Çoğu program, tamamlandıktan sonra tezi veya tez çalışması gerektirir, bu da kazanmak için ortalama dört yıl sürebilir.

Öğrenciler Dijital Muhaberatta Doktora ne istiyor olabilir? Bu program, güncel meseleleri ve iletişim mesleğinin gelişmekte olan alanındaki değişiklikleri analiz etmek için tasarlanmıştır. Çoğu program iletişim ağı, sinyal işleme ve iletişim sistemleri alanlarında araştırma odaklı bir müfredata sahip olacaktır. Sunulan bazı sınıflar arasında kodlama teorisi, kablosuz protokol teknolojisi ve iletişim için uyarlanabilir sinyal işleme yer alabilir. Kapsamlı laboratuvar çalışmaları ve araştırma projeleri birçok programın büyük bir parçası olabilir.

Bilgisayarlar geleceğe ve bu dereceyi takip eden öğrencilere birçok farklı alanda kariyer bulmalarına yardımcı olabilecek bilgi kazanarak fayda sağlıyor.İleri derecedeki mezunlar, eğitimlerini daha da ileriye götürmeyen çalışanlara göre daha fazla para kazanıyorlar.

Bu derece kazanmakla ilgili maliyetler bir yerden diğerine farklılık gösterebilir. Okullar tüm dünyada bulundukları için konum büyük bir faktördür. Programın uzunluğu ve okulun itibarının diğer önemli faktörlerdir. Belirli maliyet yükümlülüklerini bulmak için okullarla iletişime geçmenin en iyi yolu var.

Dijital İletişimi'nde doktora yapmak, mezunlarını iletişim alanında kariyer için hazırlayabilir. Araştırma pozisyonları yaygın olmakla birlikte, mezunlar aynı zamanda yönetimde bir pozisyon seçebilirler. Tipik kariyer alanlarından bazıları halkla ilişkiler, sosyal medya, grafik tasarım, reklamcılık, siyasi iletişim, haber çalışmaları, iletişim tarihi ve gazeteciliktir. Bazı yaygın iş unvanlarında dijital medya üreticisi, iletişim yöneticisi, halkla ilişkiler müdürü ve araştırmacı bulunmaktadır.

Çevrimiçi veritabanı kullanımı kolay ve hızlıdır. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
Önerilen En güncel Unvan
IMT School for Advanced Studies Lucca
Lucca, İtalya

IMT School for Advanced Studies Lucca , Dijital Dönüşüm Yönetimi (MDT) Ph.D. alanında 7 yetenekli doktora adayı arıyor. Program. “Dijital Dönüşümün Yönetimi” (MDT) doktora pro ... +

IMT School for Advanced Studies Lucca , Dijital Dönüşüm Yönetimi (MDT) Ph.D. alanında 7 yetenekli doktora adayı arıyor. Program. “Dijital Dönüşümün Yönetimi” (MDT) doktora programının amacı, dijital geçiş süreçlerinin yönetim ihtiyaçlarına cevap verecek yeni bir yönetici sınıfı yetiştirmektir. MDT programı, akademik faaliyetlere "yatay" bir yaklaşımı, araştırmaya "dikey" bir yaklaşımla birleştirir. MDT, kültürel, ekonomik, sosyal, mühendislik, BT, yasal, yönetimsel, sinirbilimsel ve psikolojik bir perspektiften dijital geçiş konularına adanmış disiplinler arası eğitim eğitimi sunar. Araştırma faaliyetleri, öğrencinin profili ve motivasyonları doğrultusunda yüksek nitelikli bir bilimsel proje üzerinde belirli bir derinlemesine çalışmayı içerir. Kariyer fırsatları, mühendislik, bilgi teknolojisi ve ekonomi gibi farklı sektörlerdeki akademik alanın yanı sıra kamu ve özel şirketlerdeki teknik-bilimsel ve yönetsel rolleri içerir. Kendi sektörlerinde önde gelen şirketlerle yüksek endüstriyel ilgiye sahip araştırma projeleri geliştirmek için ortaklık, öğrencilere istihdam olanakları açısından ek bir avantaj sağlayacaktır. -
Doktora
Tam zamanlı
3 yıl
Ingilizce
Ara 2022
Kampüs