close

Filtreler

Sonuçları Göster

Dijital Medya Doktora Programları Karşılaştır

Felsefe Doktoru (PhD), ileri düzeyde öğrenme ve araştırma başarılarını temsil eder. İlgi alanındaki temel bir derece, herhangi bir programın önkoşuludur. Dijital Medyada Doktora Nedir? Medya araştırmalarında ve kuramlarında temel dersler çoğu doktora öğrencisi tarafından alınır. Bilim adamları tasarım, teknoloji ve kültürün çeşitli yönleriyle çalışırlar. Baz… Devamını oku

Felsefe Doktoru (PhD), ileri düzeyde öğrenme ve araştırma başarılarını temsil eder. İlgi alanındaki temel bir derece, herhangi bir programın önkoşuludur.

Dijital Medyada Doktora Nedir? Medya araştırmalarında ve kuramlarında temel dersler çoğu doktora öğrencisi tarafından alınır. Bilim adamları tasarım, teknoloji ve kültürün çeşitli yönleriyle çalışırlar. Bazı programlar, ders yüklerinin bir parçası olarak medya veya teknolojinin geçmişini de gerektirir. Süpervizör tartışması ile, öğrenciler seçimlerini kendi ilgi alanlarına ve tezlerine ya da tezlerine uyacak şekilde düzenler. Ayrıca, bazı öğrencilerin tez veya tezlerine ek olarak küçük ve / veya portfolyoya sahip olmaları gerekecektir. Tipik olarak, programlar yurt içi veya yurtdışında olmak üzere üç ila dört yıl içinde tamamlanır ve çoğu kampüste zaman gerektirir.

Teknoloji konusundaki mevcut bağımlılık ile, dijital medya becerileri, sosyal medyadan web sitesi tasarımına kadar birçok endüstriye ve yaşam alanına ulaşmaktadır. Eleştirel ve yaratıcı düşünmek, iş, araştırma ve eğitimin dışında ve mezunların kişisel yaşamlarına ve toplumlarına geçiş yapan becerilerdir.

Doktora ve farklı programların kazanılmasıyla ilgili değişen maliyetler nedeniyle, nihai karar vermeden önce araştırma yapılması gerekmektedir. Ayrıca, mali yardımlar hakkında kabul büroları sormak da iyidir.

Doktora sonrası kariyer fırsatları genellikle orta öğretim sonrası eğitimde bulunur. Bununla birlikte, birçok öğrenci medya bölümlerinde akademik alanın dışında da iş bulmaktadır. İş başlıkları arasında medya içeriği yaratıcısı, dijital uzman, yeni medya öykü anlatıcısı, mobil gazeteciler, sosyal medya yöneticisi ve transmedia uzmanı bulunur. İstihdam, telekomünikasyon, radyo ve televizyon hizmetleri, reklamcılık, halkla ilişkiler, grafik tasarım, masaüstü yayıncılık, yerel yönetim, fotoğrafçılık, yüksek öğrenim ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli sektörlerde bulunabilir.

Doktora programları uluslararası olarak yanı sıra yerel, çevrimiçi bir kampüste sunulmaktadır. Devam etmek için, aşağıdaki programınızı arayın ve seçtiğiniz formu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
University of Kent, School of Engineering and Digital Arts
Canterbury , Birleşik Krallık

Okul, yüksek kaliteli, önemli ulusal ve uluslararası araştırmalar yürütmekte ve modern mühendislik ve teknolojiyi heyecan verici dijital medya alanıyla başarılı bir şekilde bi ... +

Okul, yüksek kaliteli, önemli ulusal ve uluslararası araştırmalar yürütmekte ve modern mühendislik ve teknolojiyi heyecan verici dijital medya alanıyla başarılı bir şekilde birleştirerek lisansüstü çalışmalar için mükemmel fırsatlar sunmaktadır. Dijital medya grubu, etkileşimli multimedya ve dijital film ve animasyonun birçok alanında ilgi çekmektedir. -
Doktora
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 6 yıl
Ingilizce
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın