PHDSTUDIES

Kazakistan'da Doğa Bilimleri Doktoralar İncele 2020

Felsefe derecesi Doktor, kısa Doktora araştırma büyük ilgi ve başarıları simgeleyen, çeşitli alanlarda kazanılan gelişmiş bir akademik derece olduğunu.

Doğa bilimleri programları, öğrencilerin gözlem, öngörme ve deneyler yoluyla doğadaki olayları keşfetmelerini sağlar. Çeşitli konular işlenmektedir ve öğrenciler biyoloji, ekoloji, astronomi, fizik, kimya ve yer bilimi alanlarında uzmanlaşabilirler.

Kazakistan Cumhuriyeti bir ülke Orta Asya olduğunu. Bu en büyük kara ülkesidir. Eğitim sistemi evrensel ve zorunludur. Birincil (formlar 1-4), temel genel (formlar 5-9), ve üst düzey eğitim (- 11 veya 12 formları 10): Bu 3 yani faz, ayrılmıştır.

Kazakistan'da Doğa Bilimleri Top Doktora Eğitimleri 2020

2 Sonuçlar Doğa Bilimleri, Kazakistan Filter

Matematik ve Bilgisayar Modelleme Doktora

-
Doktora
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
29 Tem 2020
Ingilizce
Kampüs

"Matematiksel ve Bilgisayar Modelleme" uzmanlık doktora programı, üniversitede bir doktora tezinin daha bağımsız araştırılması ve savunulması için hazırlanmıştır. Ders çerçeve ...

Devamını oku

PhD in Nanomaterials and Nanotechnology in Chemistry

Al-Farabi Kazakh National University
Doktora
Eyl 2020
<
Tam zamanlı
<
3&nbsp;-&nbsp;4 yıl
31 Ağu 2020
Ingilizce
Kampüs

The Ph.D. program in “Nanomaterials and Nanotechnology in chemistry” is designed to enlarge student’s knowledge in synthesis, characterization of nano-objects with the further ...

Devamını oku