PHDSTUDIES

Yarı zamanlı Doktora Dereceleri içinde Eğitim Liderliği 2020 Kuzey Amerika'da

PhD programına katılabilmek için öğrencilerin genelde yüksek lisans derecesi tamamlamış olmaları istenmektedir. Ek olarak, orjinal akademik araştırmayı içeren bir tez yada bilimsel inceleme program sonunda istenmektedir. Bazı ülkelerde bu bilimsel incelemenin bir panel önünde savunulması istenmektedir.

Eğitimde liderlik okul ortamında liderlerinin sorumlulukları ifade eder. Bu yöneticiler çekmek ve uygun yeteneklerini en iyi şekilde kullanmak koymak olabilir uzmanları yerleştirerek, eğitimciler işe olabilir. Bu denetçiler genellikle öğretmenler, veliler ve öğrenciler ile işbirliği ilişkileri oluşturmak için çalışır. 

 

Amerika Birleşik Devletleri Kuzey Amerika kıtasında yer almaktadır. Dünyadaki boyutuna göre en büyük üçüncü ülkedir. Bu, diğer dünya ülkeleri ile karşılaştırıldığında oldukça kısa bir geçmişe sahip, dünyanın birine sahip en büyük ekonomileri, ve dünyanın birine sahip 'en çeşitli topluluklar.

PhD Yarı zamanlı içinde Eğitim Liderliği Kuzey Amerika'da

3 Sonuçlar Eğitim Liderliği, Kuzey Amerika Filter

Eğitimde Yenilik Doktora

Universidad de Sonora
Meksika, Hermosillo
Doktora
Ağustos 2020
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
20 Apr 2019
Ispanyolca
Kampüs

Genel Amaç: Eğitimsel gerçekler hakkında özgün bilgi üretme yeteneğine sahip araştırmacıları eğitmek ve onları etik anlamda, sorunların çözümüne ve eğitim ihtiyaçlarının dikka ...

Devamını oku

Felsefe doktoru (ph.d.) eğitim liderliği, politika ve hukuk

Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School
Amerika Birleşik Devletleri, Montgomery
Doktora
Ağustos 2020
<
Tam zamanlı
<
3 yıl
09 Mar 2018
Ingilizce
Kampüs

Doktora Eğitim Liderlik, Politika Program ve Kanun yirmi birinci yüzyıl boyunca bir öncünün parçası olmak profesyonel eğitimciler hazırlayacaktır. Bu eğitimciler ile sağlanaca ...

Devamını oku

Doktora veya Ed.D. öğrenme ve hizmetlerin ilerlemesi için liderlik

Cardinal Stritch University
Amerika Birleşik Devletleri, Milwaukee
Doktora
Haziran 2020
<
Yarı zamanlı
<
6 dönem
Ingilizce
Kampüs

Öğrenme Geliştirme Liderlik ve Hizmet Doktora onların örgütleri ve topluluklar önemli katkılarda için mezunları hazırlar liderlik ileri çalışmasını sağlar.

Devamını oku