Filter
Doktora
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Eğitim Teknolojisi Doktoralar Karşılaştır

Doktora derecesi, bir üniversitede sunulan en yüksek derecedir. Bu programlar, bir disiplin içindeki akademik söylemin durumunu güçlendiren bağımsız bir araştırmayı tamamlamak ve dahil etmek için birkaç yıl alır. Mezunlar, genellikle araştırmacı ya da uzman olarak fakülte ya da meslek sahibi olurlar.

Eğitim Teknolojisinde Doktora Nedir? Bu dereceyi takip eden öğrenciler, belirli teknolojiler üzerine çalışmalar yapabilir ve nicel ve nitel değerlendirmeler yapabilir. Eğitim teknolojisindeki uzmanlar hangi araçların öğrenim için en elverişli olduğunu belirlemek için eğitimdeki teknolojik etkileri inceleyebilirler. Mezunlar son yenilikleri öğrenmeli ve sınıfta deney yapmaya istekli olmalıdırlar.

Bu alandaki doktora öğrencileri, eğitim ve teknolojiden dersler çıkarıyor. Ayrıca yeni donanım ve yazılımları öğrenirler. Bu çalışma alanı genellikle dijital okur yazarlığını veya kişisel ve mesleki gelişim için yeni teknolojileri anlamlı bir şekilde kullanma becerisini geliştirir.

Bu programların, genellikle 3-6 yıllık tam zamanlı çalışma, araştırma ve yazma gerektirdiğinden, bu seviyedeki çalışmaların maliyeti önemli olabilir. Hibeler veya burslar, katılım masraflarını karşılayabilir. Bazı programlar seçkin öğrencilere fon ayırmaktadır.

Eğitim teknolojisinde ileri araştırmalar profesyonel dünyada yüksek talep görüyor. Üniversitelerin, bu konuyu öğretmek için teknoloji becerilerine sahip profesörlere ve öğretim elemanlarına ihtiyacı var. Mezunlar ayrıca okul sistemleri veya diğer eğitim veya kültür kurumları için teknolojik danışman olarak istihdam arayabilirler. Pek çok teknoloji şirketi, eğitim sisteminde yeni bir web aletleri veya yazılımı benimsemeleri için okul sistemlerini ve üniversite bölümlerini teşvik edici olarak destekleyici rolleri olan adayları araştırıyor.

Eğitim Teknolojisinde doktora yapan okul sayısı gittikçe artmakta ve bu programların fakültesi ve araştırma projeleri farklıdır. Seçtiğiniz okul, araştırmanıza rehberlik etmek için kullandığınız teknolojileri ve fakülteyi etkileyecektir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Eğitim Teknolojisi

Nipissing University

Post-modern bir toplum bağlamında Topraklı ve çoklu bakış açılarının önemini kabul ederek, bu Doktora Eğitim Sürdürülebilirlik program alanlarda çeşitli öğrencileri hazır ... [+]

Eğitimde Doktora (Eğitim Sürdürülebilirlik)

Post-modern bir toplum bağlamında Topraklı ve çoklu bakış açılarının önemini kabul ederek, bu Doktora Eğitim Sürdürülebilirlik program 21. yüzyılda sürdürülebilir eğitim uygulamaları için, eğitim, sağlık, sosyal hizmet, sosyal adalet ve idari liderlik gibi alanlarda, çeşitli öğrencileri hazırlamak olacaktır.

Sürdürülebilir uygulama biz araştırma, öğretim yapılması demek, ve disiplinler, kültürler ve milliyetlere arasında öğrenme ve doğanın insanlara kendini ilişkisi, ve kendini bilgi ve anlayış geliştirir eğitim küresel bir vizyon kucaklayan tasarlanmış çevre eğitimli bir kişi olma esastır. Eğitim Sürdürülebilirlik program dahilinde öğrenciler ve öğretim üyeleri dikkate yaşadığımız sosyal bağlamı almak sorular sorarak, ve dünya birbiriyle edildiği yollarını düşünmeye olacağı anlamına gelir. Amaç, mevcut ve gelecekteki akademisyenler ve programı terk edecek çeşitli sosyal bilim alanlarında çalışan profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamak için kapasite oluşturmak için nerede aktif öğrenme, gerçek ve sanal eğitim ortamları oluşturmak için 20. yüzyıl standart uygulama statükoya ötesine taşımak için hazırlanan ve birden fazla bakış açıları bireysel ve kurumsal eylem temelleri vardır. derece okul sistemi içinde eğitimciler için tasarlanmış, ve eleştirel düşünme ve toplumun refahı için bireysel sorumluluk kabul etmeye hazır olabilir angaje vatandaşlar olacak daha genel meslek, içinde olduğu.... [-]

Kanada Toronto
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku