$close

Filtreler

Sonuçları Göster

Ekonomi Politikası Doktora Programları Karşılaştır

Daha düşük seviye derece kazandıktan sonra, öğrencilerin çoğu alanların akademik başarının en üst seviyesi olarak gördüğü bir Doktora eğitimine devam etmeleri ve tamamlamaları mümkündür. Bunu başarmak mümkün olan en iyi kariyeri artırmayı da tetikleyebilir. Ekonomi Politikasında Doktora Nedir? Ekonomi politikalarını inceleyerek, öğrenciler dünyanın ekonomisini y… Devamını oku

Daha düşük seviye derece kazandıktan sonra, öğrencilerin çoğu alanların akademik başarının en üst seviyesi olarak gördüğü bir Doktora eğitimine devam etmeleri ve tamamlamaları mümkündür. Bunu başarmak mümkün olan en iyi kariyeri artırmayı da tetikleyebilir.

Ekonomi Politikasında Doktora Nedir? Ekonomi politikalarını inceleyerek, öğrenciler dünyanın ekonomisini yöneten kurallara ve düzenlemelere yakından aşina olurlar. Uluslararası finans veya küçük ölçekli ekonomilere odaklanılabilir ve çalışma alanları mikro ekonomi, makroekonomi ve genel finans içerir. Doktora derecesi elde etmek için genellikle üç yıllık sıkı çalışma ve bir tez oluşturulması gerekir.

Bir doktora kazandıktan sonra, tadını çıkarabileceğiniz birçok kariyer avantajı vardır. Çok daha gelişmiş pozisyonlara girebilir ve maaşını çok daha fazla kazanabilirsiniz. Yıllarca yavaş ilerlemeyi ortadan kaldırarak yüksek bir pozisyona daha hızlı girmek de mümkündür.

Doktora derecesi elde etmenin maliyeti mümkün olan derece programlarına göre değişiklik gösterdiğinden kaydolmadan önce tercih ettiğiniz programı araştırmak akıllıca olacaktır. Seçtiğiniz okul ve içinde bulunduğu ülke, programı tamamlamak için ödemek zorunda kalacağınız harç ve ücretleri etkileyecektir.

Ekonomiyi ve finansmanı ele alan birçok şirket, istişare, analiz ve liderlik için ekonomi politikasında uzman olan profesyonellere ihtiyaç duyuyor. Özel sektörde finansal uzman, bölüm başkanı, analist, yönetici veya danışman olarak çalışmak mümkündür. Öte yandan politika yaratıcılarıyla çalışmak ve ekonomiyi doğrudan yönetmek için yardım etmek mümkündür. Sonunda, bir doktora ile, eğitim alanına girmek ve öğrencilere ekonomik politika hakkında bilgi vermek mümkündür.

Doktora programınıza başlamak için aşağıdaki programı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
$format_list_bulleted Filtreler
Sıralama ölçütü:
  • Popüler En güncel Unvan
  • Popüler
  • En güncel
  • Unvan
University of Pardubice
Pardubice, Çek Cumhuriyeti

Bu program Bölgesel Ekonomi ve Kamu Ekonomisi disiplinlerine dayanmaktadır. Öğrencilerin bölgelerin ihtiyaçlarının belirlenmesi, bölgedeki finansal yönleri, kamu kuruluşlarını ... +

Bu program Bölgesel Ekonomi ve Kamu Ekonomisi disiplinlerine dayanmaktadır. Öğrencilerin bölgelerin ihtiyaçlarının belirlenmesi, bölgedeki finansal yönleri, kamu kuruluşlarının ekonomik verimliliği ve bölgelerin verimliliği ile ilgili konuları kavramasına olanak sağlayacaktır. -
Doktora
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 yıl
Ingilizce
Kampüs