Filter
Doktora
Bulgaristan Eğitim türü: Uzaktan Eğitim Hız: Tümü

Uzaktan Eğitim Doktora Dereceleri içinde Ekonomi Bulgaristan'da 2020

Doktora kazanç bir adet iki şey başarmak gerekir. Birincisi iyice belirli bir konu anlamak gerekir. İkinci olarak, bir kapsamlı bu konu hakkında bilgi gerekir.

Mikro ve makro ekonomiyi birbirinden ayırmanın dışında ekonomi okuyan öğrenciler aynı zamanda pozitif ve normatif ekonomi arasındaki farkları öğrenirler. Önceki olanı incelerken, sonraki ne olacağını incelemektedir. Diğer bir ayırım ise ekonomi teorisi ve uygulamalı ekonomidir.

Uzaktan eğitim ya da uzaktan eğitim kampüs fiziksel olarak mevcut olmayan öğrencilere, genellikle bireysel olarak, eğitim ve öğretim sunan bir yoludur.

Eğitim Bakanlığı sık sık Bulgaristan'da eğitim denetler. Üniversitede yüksek öğrenim takip Öğrenciler sık ​​sık başarıyla çalışmalarını tamamlamak sağlamak için hükümet sponsorluk belli bir yüzdesi olsun.

Uzaktan Eğitim PhD Derecesi içinde Ekonomi Bulgaristan'da

Devamını oku Daha Az

1 Sonuçlar Ekonomi, Bulgaristan, Uzaktan Eğitim

VUZF University

Her ekonomik veya yönetsel sorunun finansal ve muhasebe yönleri vardır. Bu alanlar hakkında bilgi sahibi olmadan etkili problem çözümleri bulmak mümkün olmazdı. VUZF, Ph. ... [+]

ÖnemliDoktora programlar bireysel, tam zamanlı, yarı zamanlı ve uzaktan öğrenme şeklinde sunulmaktadır. Yaş gereksinimi yok.Yıl boyunca yuvarlanan giriş.Akreditasyonİngiliz ve Bulgar AkreditasyonuAB ve Uluslararası tanınmış diploma

Her ekonomik veya yönetsel sorunun finansal ve muhasebe yönleri vardır. Bu alanlar hakkında bilgi sahibi olmadan etkili problem çözümleri bulmak mümkün olmazdı.

VUZF aşağıdaki doktora derecesini sunar. programlar:

"Finans ve sigorta"„Muhasebe, kontrol ve analiz”

Doktora için çalışma süresi derece 3 yıla kadar (tam zamanlı ve bireysel plan formu için) ve 4 yıla kadar (yarı zamanlı formda)

Talimatlar

Doktora programları profesyonel “Ekonomi” yönünün geniş bir hayaletini içermektedir:... [-]

Bulgaristan Sofya
Açık Kayıt
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
3 - 4 yıl
e-Öğrenme
İngilizce Devamını oku