Filter
Doktora
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Okul Öncesi Eğitim Doktora Dereceleri Karşılaştır

Doktora derecesi bazı öğrencilerin lisans ve yüksek lisans programlarını tamamladıktan sonra sürdürdüğü derecedir. Doktora derecesi elde edebilmek için öğrenciler orijinal araştırmalar yapmalı ve bir tez çalışmasında sunmalıdır. Bazı kurumlar, öğrencilerin tezlerini başlatmadan önce dersi almalarını isteyebilir.

Erken Çocukluk Eğitiminde Doktora Nedir? Eğitimde bir doktora derecesi öğrencilere, sınıfın ötesinde çocukluk öğrenimine olan ilgisini çekme fırsatı verir. Araştırmalar için potansiyel alanlar arasında, gelişim psikolojisinde ilköğretimin rolü, çocuk edebiyatı ve adolesan öncesi öğrenme kabiliyetini etkileyen yol ya da beden eğitiminin giderek teknoloji bağımlı sınıflara entegre edilmesi gibi yollar bulunmaktadır. Kurs, doktora öğrencilerine araştırma ve yazma becerilerini geliştirmelerine yardımcı olur ve bunları ilköğretimde önemli konularda tanıtabilir.

Bu alandaki doktora derecesini alan öğrenciler, ilköğretimdeki karmaşık konular hakkındaki bilgilerini, onları okul idaresi ile ilgili pozisyonlar için daha uygun bulabilir. Tez yazarak geliştirilen araştırma ve yazma becerileri, diğer meslek alanlarına ve yaşam alanlarına taşınabilir. Doktora programının pedagojik yönü, öğrencilere sınıf eğilimlerine dair fikir verir.

Doktora programlarının tamamlanması birkaç yıl sürebilir ve fiyatlar öğrencilerin seçtiği kuruma göre değişir. Üniversite ile doğrudan iletişim kurmak, programın kaça mal olacağına dair bir fikir sunmaktadır.

Bu derece ile öğrenciler, okul ilçe veya politika yapıcıları, okulların hiyerarşilerinin en üstündeki yöneticiler veya erken çocukluk pedagojisinde araştırmacılar olarak eğitim danışmanları olarak kariyer yapabilir. Doktora tezini kazanan birçok öğrenci profesör olmayı seçer. Erken eğitim programlarını doğrudan denetleyebilir ve tez araştırmasını gerçek dünya müfredatına uygularlar. Öğretmen yetiştirmek veya yoksul gençlerin eğitimini yürüten kâr amacı gütmeyen kuruluşlarla çalışabilirler.

Erken çocukluk eğitimindeki doktora programları yakınınızda, yeni ve heyecan verici bir yerde veya çevrimiçi olarak kullanılabilir. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

1 Sonuçlar Okul Öncesi Eğitim

University College of Southeast Norway

USN anaokulu ve okul pedagojik kaynaklar ve öğrenme süreçlerinde Araştırma eğitimi alanında doktora sunmaktadır. Program sonbahar 2012 akredite edilmiştir. ... [+]

anaokulu ve okul pedagojik kaynaklarda araştırma eğitimi Doktora ve öğrenme süreçleri

USN anaokulu ve okul pedagojik kaynaklar ve öğrenme süreçlerinde Araştırma eğitimi alanında doktora sunmaktadır. Program sonbahar 2012 akredite edilmiştir.

Program zorundadır:

pedagojik kaynaklar ve öğrenme süreçleri için kendi anlam ulusal ve uluslararası araştırma bilginin ön planda olmak ve anaokulu, okul ve öğretmen eğitiminde çıktıları anaokulları ve okullarda mesleki uygulama teorisi ve ilgili bilginin gelişmesine katkıda pedagojik alanda analiz, geliştirme ve teamüllerine reformuna katkıda

profesyonel odak

Programın profili, eğitim, bilim ve metin biliminin oluşur. Pedagojik kaynakları geleneksel ders kitaplarında ve eğitimde kullanılan diğer malzemeler, yanı sıra gibi kaynağın diğer türleri, ifade eder: konuşmaları ve etkileşimleri; semboller ve dil; Böyle dans, hareket, film ve müzik gibi ifade biçimleri; yanı sıra öğretim ve değerlendirme yöntemleri. öğrenme kavramı, bireysel ve kolektif öğrenme süreçleri ve kültür, aktivite ve öğrenme arasındaki ilişkilere hem de odaklanan geniş bir sosyo-kültürel yaklaşıma dayanmaktadır.... [-]

Norveç Drammen Rauland Hønefoss Porsgrunn Bø i Telemark Kongsberg Horten  + 4 Daha fazla
Ağustos 2019
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
Kampüs
İngilizce Devamını oku