Filter
Doktora
Eğitim türü: Tümü Hız: Tümü

Görsel Tasarım 2 PhD Programları Karşılaştır

Doktora derecesi veya doktora almak, takdire şayan bir hedeftir. Doktora programına başlamanın yolu zor olabilir, ancak bunu başarmak gerçekten etkileyicidir ve öğrencilerin alanlarında uzman olmalarına yardımcı olabilir.

Görsel Tasarımda Doktora Nedir? Görsel tasarım, insanlarla iletişim kurmak için görüntüleri kullanma sürecidir. Görsel tasarım eğitimi alanlar, renkleri, şekilleri, boyutları ve hizalanmaları gibi unsurları, oluşturdukları resimler aracılığıyla bir kitleye daha iyi anlamalarını sağlamak için nasıl uygulayacaklarını öğrenebilirler. Bu alan, grafik tasarımında öğrenilen aynı yönlerin çoğunun yanı sıra görsel iletişimde uygulananlar gibi diğer kavramları da içerebilir.

Görsel tasarımda dereceye sahip olmak, bir kişinin yaratıcılığını daha iyi ifade etmesine, aynı zamanda da güzel sanatlar izlemekten daha iyi bir yaşama kavuşmasına yardımcı olabilir. Öğrenciler, bilgiyi cazip bir şekilde sunmayı öğrenecek ve onları daha inandırıcı hale getirebilecek ve renk ve şekil gibi unsurları en iyi nasıl birleştirileceğine ilişkin yeni bilgiler edinebilecek.

Bir doktora, kazanmak için birkaç yıl sürebilir ve genellikle öğrencinin bir lisans veya yüksek lisans derecesini tamamlamasını ister. Derecenin maliyeti, üniversitenin bulunduğu yere veya ders online ise değişebilir.

Görsel Tasarımda Doktora Almak Potansiyel olarak birkaç kariyer yolunu açabilir ve serbest çalışma seçenekleri içerebilir. Öğrenciler yalnızca grafik tasarımcı olarak meslek edinmekle kalmaz aynı zamanda web geliştiricisi, illüstratör ve animatör gibi işleri de keşfedebilirler. Diğerlerini profesör veya eğitmen olarak öğretmek de bir seçenektir. Böyle yüksek bir dereceye sahip olmak, bireylerin takip etmeye karar verdiklerinden hangisi kariyer yolunun tepesine hızla yükselmesine yardımcı olacaktır.

Doğru okulun bulunması bir yük olmak zorunda değildir. Üniversitelerde veya çevrimiçi olarak genellikle birçok kurs mevcuttur. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Devamını oku Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler:

2 Sonuçlar Görsel Tasarım

Lingnan University

Lingnan'daki Görsel Çalışmalar, aşağıdaki temel alt disiplinlere odaklanan bağımsız bir bölümdür: sanat tarihi, bilişsel film çalışmaları ve felsefi estetik. ... [+]

Görsel Araştırmalarda Doktora

Normal Süre: 3 veya 4 yıl (Tam zamanlı)

Yer: Hong Kong

Lingnan'daki Görsel Çalışmalar, aşağıdaki temel alt disiplinlere odaklanan bağımsız bir bölümdür: sanat tarihi, film çalışmaları ve felsefi estetik. Felsefi estetik üzerine yapılan vurgu, Lingnan'da Görsel Çalışmalar'a, film, müze çalışmaları, sanat ve refah ve Çin sanatının küresel bağlamda bilişsel yaklaşımlarına vurgu yaptığı gibi benzersiz bir profil kazandırıyor. Bölümümüz hakkında daha fazla bilgi için lütfen http://www.ln.edu.hk/visual/ adresini ziyaret edin.

Uygulama Yöntemleri

Adaylar doktora programına aşağıdaki şekilde iki şekilde girebilirler:... [-]

Hong Kong Tuen Mun
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
30 - 72 aylar
Kampüs
İngilizce Devamını oku
Rochester Institute of Technology (RIT)

RIT'deki renk bilimi araştırması, tıbbi verilerin görselleştirilmesi, bilgisayar grafikleri ve animasyon, sanatın korunması, malzemelerin spektral ve mekansal ölçümleri, ... [+]

genel bakış

Renk binlerce yıldır yoğun bir ilgi konusu olmuştur. Matematikçiler, filozoflar, fizikçiler, fizyologlar, şairler ve diğer disiplinlerin hepsi renk anlayışımıza katkıda bulunmuştur. RIT'in renk bilimi doktora program, renk oluşturma bilgisine ve pratik uygulamalara katkıda bulunmanıza olanak sağlar. Çeşitli alanları ve çoklu bilim disiplinlerini kapsayan kapsamlı bir araştırma yapacaksınız. Program, lisans dereceleri fizik, biyoloji, kimya, matematik, bilgisayar bilimi, mühendislik, sinirbilim, deneysel psikoloji, görüntüleme veya rengin nicel tanımlamasına ilişkin uygulamalı bir disiplin olan öğrenciler için tasarlanmıştır.

... [-]
Amerika Birleşik Devletleri Rochester
Bilgi iste
Ingilizce
Tam zamanlı
4 yıl
Kampüs
İngilizce Devamını oku