Görsel Tasarım 2 PhD Programları Karşılaştır

Doktora derecesi veya doktora almak, takdire şayan bir hedeftir. Doktora programına başlamanın yolu zor olabilir, ancak bunu başarmak gerçekten etkileyicidir ve öğrencilerin alanlarında uzman olmalarına yardımcı olabilir. Görsel Tasarımda Doktora Nedir? Görsel tasarım, insanlarla iletişim kurmak için görüntüleri kullanma sürecidir. Görsel tasarım eğitimi alanlar, renkler… Devamını oku

Doktora derecesi veya doktora almak, takdire şayan bir hedeftir. Doktora programına başlamanın yolu zor olabilir, ancak bunu başarmak gerçekten etkileyicidir ve öğrencilerin alanlarında uzman olmalarına yardımcı olabilir.

Görsel Tasarımda Doktora Nedir? Görsel tasarım, insanlarla iletişim kurmak için görüntüleri kullanma sürecidir. Görsel tasarım eğitimi alanlar, renkleri, şekilleri, boyutları ve hizalanmaları gibi unsurları, oluşturdukları resimler aracılığıyla bir kitleye daha iyi anlamalarını sağlamak için nasıl uygulayacaklarını öğrenebilirler. Bu alan, grafik tasarımında öğrenilen aynı yönlerin çoğunun yanı sıra görsel iletişimde uygulananlar gibi diğer kavramları da içerebilir.

Görsel tasarımda dereceye sahip olmak, bir kişinin yaratıcılığını daha iyi ifade etmesine, aynı zamanda da güzel sanatlar izlemekten daha iyi bir yaşama kavuşmasına yardımcı olabilir. Öğrenciler, bilgiyi cazip bir şekilde sunmayı öğrenecek ve onları daha inandırıcı hale getirebilecek ve renk ve şekil gibi unsurları en iyi nasıl birleştirileceğine ilişkin yeni bilgiler edinebilecek.

Bir doktora, kazanmak için birkaç yıl sürebilir ve genellikle öğrencinin bir lisans veya yüksek lisans derecesini tamamlamasını ister. Derecenin maliyeti, üniversitenin bulunduğu yere veya ders online ise değişebilir.

Görsel Tasarımda Doktora Almak Potansiyel olarak birkaç kariyer yolunu açabilir ve serbest çalışma seçenekleri içerebilir. Öğrenciler yalnızca grafik tasarımcı olarak meslek edinmekle kalmaz aynı zamanda web geliştiricisi, illüstratör ve animatör gibi işleri de keşfedebilirler. Diğerlerini profesör veya eğitmen olarak öğretmek de bir seçenektir. Böyle yüksek bir dereceye sahip olmak, bireylerin takip etmeye karar verdiklerinden hangisi kariyer yolunun tepesine hızla yükselmesine yardımcı olacaktır.

Doğru okulun bulunması bir yük olmak zorunda değildir. Üniversitelerde veya çevrimiçi olarak genellikle birçok kurs mevcuttur. Aşağıda programınızı arayın ve başvuru formunu doldurarak doğrudan seçtiğiniz okulun kabul bürosuyla iletişime geçin.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
Lingnan University
Tuen Mun, Hong Kong

Lingnan'daki Görsel Çalışmalar, aşağıdaki temel alt disiplinlere odaklanan bağımsız bir bölümdür: sanat tarihi, bilişsel film çalışmaları ve felsefi estetik.

Lingnan'daki Görsel Çalışmalar, aşağıdaki temel alt disiplinlere odaklanan bağımsız bir bölümdür: sanat tarihi, bilişsel film çalışmaları ve felsefi estetik. -
Doktora
Tam zamanlı
Yarı zamanlı
30 aylar
Ingilizce
Kampüs
 
Rochester Institute of Technology (RIT)
Rochester, Amerika Birleşik Devletleri

RIT'deki renk bilimi araştırması, tıbbi verilerin görselleştirilmesi, bilgisayar grafikleri ve animasyon, sanatın korunması, malzemelerin spektral ve mekansal ölçümleri, renkl ... +

RIT'deki renk bilimi araştırması, tıbbi verilerin görselleştirilmesi, bilgisayar grafikleri ve animasyon, sanatın korunması, malzemelerin spektral ve mekansal ölçümleri, renkli baskı, dijital fotoğrafçılık, sinema filmi ve televizyon ve renk tanımlamasında kullanım algımızın modellenmesi gibi çeşitli alanları kapsamaktadır. kalite. -
Doktora
Tam zamanlı
4 yıl
Ingilizce
24 Ağu 2020
Kampüs