close

Filtreler

Sonuçları Göster

Havacılık Mühendisliği PhD Dereceleri Karşılaştır

Felsefe Doktoru çoğu üniversitede en yüksek akademik ödüllerden biridir. Felsefenin kullanılması, akademik çalışma alanına karşı bir bilgelik aşkı anlamına gelir. Çoğu doktora programı bitirmek için üç yıl sürer. Havacılık Mühendisliği Doktora nedir? Havacılık mühendisliğinin prensipleri, teorileri ve yöntemleri üzerine odaklanmış, araştırmaya dayalı bir a… Devamını oku

Felsefe Doktoru çoğu üniversitede en yüksek akademik ödüllerden biridir. Felsefenin kullanılması, akademik çalışma alanına karşı bir bilgelik aşkı anlamına gelir. Çoğu doktora programı bitirmek için üç yıl sürer.

Havacılık Mühendisliği Doktora nedir? Havacılık mühendisliğinin prensipleri, teorileri ve yöntemleri üzerine odaklanmış, araştırmaya dayalı bir akademik programdır. Bazı programlar uzay aracı, jet motorları ve uçakların tasarımına bakabilir. Çoğu zaman, doktora programları öğrencilerin uygun şekilde öğrenmelerine yardımcı olmak için atölye çalışmaları, araştırma projeleri, dersler ve tartışmaların bir karışımını kullanır. Katılımcıların alması gereken dersler arasında aerodinamik ve tahrik, hesaplama akışkan dinamiği, uzay görev tasarımı, yörünge enkazının düzeltilmesi ve roket itkisi yer almaktadır.

Havacılık mühendisliği kariyerine ilgi duyan öğrenciler bu eğitimden faydalanırlar çünkü güçlü araştırma, iletişim ve liderlik becerileri geliştirir. Elbette, bu yetenekler birçok işveren tarafından aranır ve hatta katılımcıların özel hayatlarını olumlu yönde etkileyebilir.

Bir lisans programının maliyeti okul, ülke, program ve süreden etkilenebilir. Çok fazla faktör olduğu için, başvuru sahipleri en iyi şekilde herhangi bir öğrenim tahminleri için bir üniversite ile doğrudan bağlantı kurarak sunulacaklardır.

Birçok doktora programı, akademik kariyerlere profesörler veya araştırmacılar olarak yol açar. Havacılık mühendisliğinin incelenmesi, bu tür kariyer yollarına da yol açabilir. Ancak, mezunların başka seçenekleri de olabilir. Uçak alan uzmanları, uçak tasarımcıları, havacılık pazarlama koordinatörleri, yazılım geliştiricileri ve havacılık mühendisleri olmaya devam edebilirler.

Havacılık Mühendisliği'nde doktora nereye gidebilirsin? Dünyanın dört bir yanındaki üniversiteler, ihtiyaçlarınızı karşılayacak hem çevrimiçi hem de kampüs içi programlara sahip olabilir. Daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, aşağıdaki programınızı arayın ve seçtiğiniz formu doldurarak doğrudan okulun kabul bürosuna başvurun.

Daha Az
Bu eğitim alanındaki diğer seçenekler: 
format_list_bulleted Filtreler
Atlântica - Instituto Universitário
Barcarena, Portekiz

Hava Taşıtının Yapısal Bütünlüğündeki 3. döngü, havacılık alanındaki mevcut işgücü piyasasının ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlamaktadır ve havacılık bakım faaliyetlerinin uy ... +

Hava Taşıtının Yapısal Bütünlüğündeki 3. döngü, havacılık alanındaki mevcut işgücü piyasasının ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlamaktadır ve havacılık bakım faaliyetlerinin uygulanması için gerekli olan mühendislik, mekanik, malzeme ve havacılık konularında ileri beceri ve bilgiye sahip profesyoneller yetiştirmeyi amaçlamaktadır. , Portekiz'de genişleyen bir endüstri. -
Doktora
Tam zamanlı
3 yıl
Portekizce, Ingilizce
Eki 2021
28 Eyl 2021
Kampüs
 

İPUCU! Bir okulu temsil ediyorsanız ve programlarınızı listemize eklemek istiyorsanız buradan bize ulaşın