PHDSTUDIES

Kuzey Amerika'da Hayvancılık Doktora Eğitimleri Hepsini İncele 2020/2021

Doktora felsefe Doktor için kısaltmasıdır. Bu derece, belirli bir alan veya konuda derin bir araştırma yapmış bir üst düzey öğrencisi araştırmacı teslim bir yüksek lisans programıdır.

Atlar, domuzlar, inekler ve büyük hayvanat bahçesi hayvanları da dahil olmak üzere hayvancılıkla ilgilenmek ve ilgilenmek isteyen öğrenciler, bir hayvancılık programı düşünmelidir. Bu çalışma alanı, hem çiftlik hem de hayvanat bahçesi ortamlarında kariyer için gereklidir.

Amerika Birleşik Devletleri genellikle "ABD ", "ABD ", "Amerika Birleşik Devletleri ", "Amerika " olarak bilinen Kuzey Amerika'da büyük bir ülke olduğunu, ya da sadece "Devletleri ". Aynı zamanda dünyanın 'nin üçüncü büyük nüfusu milyon 310 fazla insan toplar. Bu aynı zamanda büyüyen banliyölerinde, ve geniş, ıssız ve doğal güzel alanları ile kalabalık şehirleri içerir.

Kuzey Amerika'da Hayvancılık Doktoralar Karşılaştır 2020/2021

1 Sonuçlar Hayvancılık, Kuzey Amerika Filter

Hayvansal üretim ve doğal kaynakların philosophia doktora

Universidad Autonoma de Chihuahua
Doktora
<
Tam zamanlı
<
8 dönem
Ispanyolca
Kampüs

Program, üretim, doğrulama ve / veya bilgi ve profesyonellerin eğitimi transferi yapmaya lisans düzeyinde insan kaynakları, ayrılmaz oluşumu amaçlayan yenilikçi önerilerin duy ...

Devamını oku