Doktoraprogramlari.com

in Bangalore Hindistan En iyi PhD Programları 2019

Bangalore, Hindistan 'nın üçüncü en kalabalık şehri ve hızlı bir "dünya kenti haline gelişmekte olan " tüm yönleriyle kültürel, ekonomik, sosyal ve akademik. Bangalore doktorasını tamamladıktan Adaylar kendi akademik yararları ve profesyonel gelecekte büyük bir yatırım yapıyoruz.

Bangalore, Hindistan 'ın en iyi üniversiteler ve araştırma kurumları birçok ev sahipliği yapmaktadır. Aynı zamanda, Bangalore Doktora takip adaylar, ılıman iklimi ve şehrin sunduğu tüm konumlar tadını çıkarabilirsiniz. Bangalore kendi doktorasını tamamladıktan Adaylar, seçilen çalışma alanında bir tez önde gelen kapsamlı bir araştırma içeren doktora derecesi üzerinde çalışırken, çok büyük bir profesyonel ağ fayda sağlayacaktır.

Şehir 'nin önemli sanayi sektörleri ile ilgilenen, özellikle de Bangalore doktorasını tamamladıktan düşünün: biyoteknoloji, telekomünikasyon, havacılık, savunma, yazılım, ve IT.Bugün, Bangalore doktorasını tamamlamak için fırsatlar hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız!

Arama Sonucu Filter

Yönetiminde Doktora Programı

Institute Of Finance And International Management (IFIM)
Kampüs Tam zamanlı Temmuz 2020 Hindistan Bengaluru

Vide bildirim No: VTU / / 2538 2006-07 Temmuz 2006, IFIM Business School), Visvesvaraya Teknoloji Üniversitesi (VTU) tarafından 12. müsaade edilmiştir tarihli / ACA, Belgaum İşletme Doktora programı sunmak için. Böylece, IFIM Business School bir üniversite tarafından bu tanıma tanınan edilecek ülkedeki birkaç özerk Enstitüleri arasında olmanın tek fark vardır.

Yönetiminde adam programı (fpm) - AKBT

Indian Institute of Plantation Management
Kampüs Tam zamanlı 4 yıl Temmuz 2020 Hindistan Bengaluru

FPM-AKBT ağaçlandırma ve ilgili tarımsal işletme ve emtia sektörlerine ilişkin yönetiminin çeşitli alanlarında çok yetenekli ve yenilikçi araştırmacı ve öğretmen olmak için muhtemel akademisyen yetiştiren bir tam zamanlı konut, doktora programıdır.